Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z odpaleniem

266 odpowiedzi na ten temat

#41 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 10:23

Problem z odpaleniem pioterek masz moze zdjecia tego ursusa w srodku kabiny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z odpaleniem Dzisiaj, 07:26
  •  

#42 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 10:46

Problem z odpaleniem Mam kilka, były na AF, ale na prośbę wujka usunąłem. A co z kabiny Cię najbardziej interesuje? To jak następnym razem jak będę u wujka to bym zrobił.

#43 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 11:13

Problem z odpaleniem ogólnie cale wykonanie ale najbardziej rozłozenie gałek od biegów i deska rozdzielcza

#44 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 16:49

Problem z odpaleniem

Mam kilka, były na AF, ale na prośbę wujka usunąłem. A co z kabiny Cię najbardziej interesuje? To jak następnym razem jak będę u wujka to bym zrobił.

No i jak wujkowi chodzi ten 7524, jestem zainteresowany bo może takiego kupie ale nigdzie nic o nim nie piszą, miał jakieś awarie jak ze spalaniem ?

#45 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 18:01

Problem z odpaleniem Ogólnie ciągnik większych awarii nie miał, linka się urwała od sprzęgła, gdyż była za mocno skręcona na przegubie i się zginała, zamiast obracać, były małe problemy z licznikiem mth, no i wujek serwisantom musiał wytłumaczyć jak mają podłączyć przedni Tuz, bo pracował tylko w dwóch położeniach, max góra i max dół, ale po drobnych instrukcjach i zmienia podłączenia chodzi dobrze ;) A co do spalania, to mówi że go nie mierzył dokładnie, bo nie miał z czym, ale jest z niego bardzo zadowolony i z mocy i spalania :P Na skrzynię też nie narzeka, ma szybki wsteczny i jeżdżąc z turem redukuje go półbiegiem. A jedynka też jest dość szybka, także mówi, że rewers wcale nie jest mu potrzebny :) A w kabinie ogólnie jest już spory komfort, siedzenie gramera z zagłówkiem, widoczność na tylny TUZ jest bardzo dobra, przeszkadza może tylko trochę pedał sprzęgła, bo jest podwieszany i można czasem kolanem uderzyć w kierownicę, ale to może kwestia wprawy i przyzwyczajenia, no i przełącznik kierunkowskazów nie po tej stronie kierownicy :)

#46 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 16:04

Problem z odpaleniem Dzięki za info, ale mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie jakie maszyny z nim pracują tzn pług, agregat ?

#47 Share Wladus

Wladus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 17:19

Problem z odpaleniem Witam mam pytanie w sprawie Ursusa 3512 Agro bis. Mam go dopireo pare dni, jest nowy ale mam problemy z odpaleniem. Dopiero za 4 razem odpala w temperaturze ok -8*C. czy to normalne? Kręci dobrze tylko nie może załapać. Podejrzewam że to wina podgrzewania świec. Jak sprawdzić czy grzeją? :P

#48 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 17:30

Problem z odpaleniem Świeca jest jedna płomieniowa, stań przy kolektorze dolotowym a kto inny niech przekręci kluczykiem-powinieneś usłyszeć zapalenie świecy
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#49 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:00

Problem z odpaleniem nie do końca przekręcaj kluczyk (niech świece żarowe się troche nagrzeja ) tylko tak na granicy poyrzymaj z 20 sekund powinno zadziałać :P
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#50 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:11

Problem z odpaleniem

nie do końca przekręcaj kluczyk (niech świece żarowe się troche nagrzeja ) tylko tak na granicy poyrzymaj z 20 sekund powinno zadziałać :D

Obawiam się, że kolega pomylił się co do świecy, bo pewnie mu chodziło o świece płomieniową a nie żarową. Reszta się zgadza :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share GSX

GSX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:17

Problem z odpaleniem I świeca jest płomieniowa , a reszta świec jest żarowa więc chyba wszystkie muszą się zagrzać prawda ??

Sorry popieprzyło mi się ponieważ cały czas myślę o czymś innym :D :P
"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

#52 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:25

Problem z odpaleniem Świeca w ciągniku jest jedna (albo żarowa albo płomieniowa). Żarowe są już niestosowane (za duży pobór prądu z akumulatora) - chyba że sie myle. A płomieniowa działa tak że nagrzewa sie zwój a następnie podczas rozruchu silnika pomka pompuje paliwo i powstaje plomień (w kolektorze dolotowym). Więc po co aż dwa rodzaje świec :P

#53 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:26

Problem z odpaleniem Może coś takiego ci się przyda?
http://www.allegro.p...f_255_4512.html

#54 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:31

Problem z odpaleniem Jeżeli nowy ciągnik nie chce odpalić w takiej temperaturze to coś jest nie tak. Grzałke stosuje się jeżeli ciągnik jest dużo używany w okresie zimowym a jak nie to po co kolejny wydatek. Mam u-3512 i ma 3000mth i pali bez problemu (wystarczy podgrzać świece płomieniową)

#55 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:34

Problem z odpaleniem Nowy silnik powinien palić na dotyk, nawet bez podgrzania. Może paliwo kiepskiej jakości albo spaprany silnik
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#56 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:36

Problem z odpaleniem @marcin87 nie cytuj poprzedniego posta. Z świeacmi płomieniowymi musi być coś nie tak, bo to niemożliwe żeby nowy ciągnik w lekki mróz miał ciężko zapalić.

#57 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:41

Problem z odpaleniem Co do fabryk ursusa i ich montazu mam zastrzerzenia. Mój trafił sie taki że od nowości nie bylo widać że dymi teraz dopiero zaczyna leciutko jak dobija bele w prasie (no juz 3000mth to może nie dziwne) ale znajomego to od samego początku dymił jak nawet mu przegazował. Do ursusa nic nie mam (dobra maszyna- chyba że trafił mi sie dobry egzemplasz) ale co do ich składania to tak.

#58 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:52

Problem z odpaleniem Kolego sprawdź świecę płomieniową, może jest niesprawna albo kabel nie łączy i nie grzeje. Mój 4514 na płomieniówce odpala bez problemu. Oczywiście jak jest mróz poniżej 10st. to muszę przekręcić z 4-5 razy aby odpalił.

#59 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:54

Problem z odpaleniem Do czego służy gwarancja?

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 19:46

Problem z odpaleniem Nom wujek właśnie ma zamiar kupić do niego pług, 4 skiby kvernelanda tylko nie wiem czy obrotowy czy zagonowy, jeszcze się nie zdecydował. :P a tak to nie chodzi z agregatem i pługiem może od przyszłego roku będzie :D narazie pracował najwięcej w turze, transporcie, predkość max ma 36 km/h no i w prasie zwijającej metal fachu.