Polecane posty

Sobolek    1

Dokładnie tak jak reksio ten typ tak ma nawet nie musisz kupować grzalki tylko dmuchawa z gazem ogrzać do okoła bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15371

Rozrusznik szybkoobrotowy i -30 nie straszne. W t25 zmieniłem 4 lata temu i teraz w największe mrozy pali z malego aku z osobówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Mam podobnego MF-a. Te silniki tak mają, szybkoobrotowy rozrusznik, nowa świeca żarowa i mocny prostownik nie wiele pomagały w tamtą zimę. Założyłem nowe końcówki wtryskiwaczy i nowy akumulator i na razie zapala ale przy -20 podejrzewam że będzie ciężko, po prostu nie ma siły kręcić. Podejrzewam że olej 10W30 lub 10W40 w silniku, układzie wspomagania i skrzyni (12/4) by pomógł bo taki zalecają w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktor27    1

rozrusznik robiony był 2miechy wstecz,może być winą że któraś koncówka leje i niema dobrego zapłonu? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Jakby końcówka lała, to by na czarno dymił. W 5314 jak głowica pompy wtryskowej siadała, to zaczął strasznie dymić, przeważnie pod obciążeniem, osłabł (silnik stał się mułowaty) i też słabo palił.

Na niebiesko będzie dymił, póki zimny (w mrozy).

Odpalaj na wciśniętym drugim stopniu sprzęgła (do oporu). Świeca płomieniowa jest też przydatna, a często się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Szkoda nerwów.... tam koło świecy płomieniowej jest korek na klucz 19... wykręcić dac ognia z palnika gazowego w kolektor i pali od strzała :D Przez ten otwór widać też jak działa sama świeca płomieniowa.... moja ewidentnie leci w kulki i raz działa a raz nie. Zastanawiam sie, czy aby pompka zasilająca nie daje zbyt słabego cisnienia na te świece no ale jednak na moc traktora narzekać nie moge. Pewno znów świeca do wymiany. Ciekawe że C360-3P bez żadnych świec i takich tam pali bez problemu

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a co to za pytanie ? normalnie gaśnie. też mam grzałke co jest najlepszym rozwiązaniem, tyle że gdzieś minimalne przebicie jest i wywala mi różnicówke w instalacji elektr... wczoraj przyszło mi odpalać na budowie i po podłączeniu grzałki bezpieczniki poleciały.... dobrze żę sie kolega z palnikiem gazowym napatoczył (gąsiennice w małej koparce odmrażał :D) I nawet ten szybkoobrotowy rozrusznik nie pomogł z nowym akumulatorem. Kreci szybko a i tak nie odpalił...... troche ognia i chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam to samo mi sie działo kupiłem wszystkie części do rozrusznika i -10 czy -20 to bez problemu palił i te trzymanie na świecach to nie zdrowe pali sie  wszystko nie potrzebnie pozdrawiam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ursusem 3512 a mianowicie gdy jest zimny silnik nie odpala po użyciu samostartu odpadli i puźniej odpala ale gdy postój 15 min znowu nie zapala wymienionej pompie i zawodek zwrotny w filtrze wygląda mi to na to jakby paliwo gdzieś zchodziło bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Paliwo nie może schodzić bo bak paliwa jest do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Może może - np. przez pęknięta membranę pompki do silnika lub uszczelniacz w pompie wtryskowej:)

Swoją drogą autorowi postu polecam wizytę u mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Jak się jeżdzi na odcięciu to tak się dzieje. To są maszyny delikatne, pod pierzyną się je trzyma a nie w 3 gminach dzierżaw i 24/h w orce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Okolololo
      Witam, mam problem z odpaleniem T25. Nie rozpisuję dużo ale zamieszczam film z nagraniem z odpalania.
      Dodam ze bez odprężnika w ogóle nie może wystartować. 
      Przedmuchu między głowica a cylindrem nie ma.
      link do filmu: https://youtu.be/TAVtSSw-5pg
    • Przez Mich9
      Akumulator naładowany, jeśli postoi np 2 dni to trzeba trochę nim pokręcić, głowica, pompa, wtryski były robione, czy przyczyną może być brak świec żarowych tak jak w c 330? W sumie jest nowa instalacja i nie wiem czy jest sens je dokładać i czy c 328 zawsze na początku tak ciężko palą, jak już raz zapali to potem cały czas pali na strzała, nawet po 2,3 godzinach, tylko problem jest po dłuższym postoju.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj