Kendiz

Kombajn do marchwi i pietruszki Sator-Weremczuk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kendiz    0

Witam  co sadzicie o kombajnie do warzyw firmy Weremczuk SUPERNOVA i kombajnie firmy Sator Compact moze ktos z was posiada taki kombajn i podzielilby sie doswiadczeniami i wiedza na temat któregoś z tych kombajnow lub podobnych firmy Weremczuk i firmy Sator.

Opiszcie jak sie sprawuja, jak dlugo je posiadacie i ile zaplaciliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominik1989
      Jestem zainteresowany kupnem takiego siewnika. Będę go używał przede wszystkim do wysiewu buraków ćwikłowych, oraz marchwi w mniejszym zakresie. Chciałbym zasięgnąć porady użytkowników czy taki zakup będzie trafionym rozwiązaniem. Potrzebuję informacji na temat równomierności wysiewu, prędkości roboczej, wytrzymałości taśm wysiewających. Dziękuje z góry za opinię . Pozdrawiam.
    • Przez machony
      Witam ma takie pytanie do was mam zamiar kupić kombajn claas compact 20 25 30 który z tyk claasów jest warty kupna i jakie są wady i zalety tych kombajnów chce trochę wiedzy zaczerpnąć na temat compacta
      compact
    • Przez kamilus1025
      Czy ktoś użytkuje takie kombajny do zbioru jagodowych ( aronia, porzeczka i w przyszłości agrest takie jak JOANNA 4 z weremczuka, aronoic z karmaszu czy AREK 3 z sfamaszu ? Jak one sprawują się Wam, jak dokładnie zbierają.
    • Przez kamerzysta4
      Witam Mam pytanie czy sieczkarnia od compacta 30 będzie pasowała do compacta 25 chodzi mi głównie o mocowania, napęd itd., bo sama cieczkarnia jest chyba taka sama. zgóry dziękuję za podpowiedzi.
    • Przez slepy78
      Witam
       
      Na etykiecie dokładnie nie wyczytałem o okresie od którego można spożywać truskawki po oprysku dursbanem na pędraki
      Więc opryskałem w ilości 0.15 l na 25 arów
      Za tydzień będą trukawki do jedzenia ,czy mogę je jeść?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj