Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Crystal 8045

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DzikiSimental25

DzikiSimental25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 28 czerwiec 2016 - 20:29

Zetor Crystal 8045

Witam wszystkich !

Mam pytanie odnośnie wyżej wymienionego ciągnika. Chodzi mi jak on się sprawuje, na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie są jego + i -

Mam na oku za 25 tysięcy to chyba dobra cena ? Da sobie radę z pługiem 3 skibowym obrotowym oraz z rozrzutnikiem fortschritt ?

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Crystal 8045 Dzisiaj, 03:09
  •  

#2 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 28 czerwiec 2016 - 21:12

Zetor Crystal 8045 Wujo ma takiego z 3 obrotowa akpila idzie na ciężkiej ziemi dobrze tylko musieli dołożyć siłownik wspomagający bo słaba hydraulika.O forsthintta zapewne chodzi o to-88 powinien iść spokojnie.Duży plus to jego masa kawał kloca tylko mało zwrotny.Minusen tez jest widoczność do tyłu w kabinie jak całej tej serii.Przy zakupie warto zwrócić uwagę na pewno czy wzmacniacz momentu działa bo on często pada w tych ciągnikach przez złe użytkowanie,często bywają nawet zaspawane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share asasinator666

asasinator666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe...

Napisany 28 czerwiec 2016 - 23:01

Zetor Crystal 8045

Najlepiej gdyby takiego sprawdzić w polu z maszyną jeśli jest możliwość. Wtedy WOM, wzmacniacz momentu i przedni napęd, podnośnik zobaczysz czy działają. W silniku sprawdź czy odmą nie ma dużych przedmuchów. Opony widać gołym okiem. Kolega wyżej dobrze pisze- na +to jego waga. Na hydraulikę w naszym egzemplarzu narzekać nie mogę (Agro-masz uprawowo- siewny 3m podnosi bez problemu). Na minus jego zwrotność, ale też nie jest najgorzej. Kupując naszego 8045 kilka lat temu 5 tys na wejście w niego włożyliśmy- Wzmacniacz, przedni napęd, akumulatory i kilka drobiazgów.