Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1177 problem z multi zegarem,ustawieniem wiatru,panelem w słupku,załączeniem sieczkarni

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mlody1989

mlody1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 czerwiec 2016 - 00:12

John Deere 1177 problem z multi zegarem,ustawieniem wiatru,panelem w słupku,załączeniem sieczkarni

Witam

Panowie mam problem z John deere 1177 z 1992 mianowicie

-nie pokazuje żadnych obrotów na multi zegarze przy włączonej młocarni, nie świeci się dioda przy joystku

-nie można ustawić wiatru z kabiny ,ale jak się poda prąd z akumulatora bezpośrednio do silnika od przesuwu to chodzi normalnie

-to samo z sieczkarnią jak się poda prąd na elektromagnes przy kole prosto z aku to normalnie rozłącza i załącza

-brak wyświetleń na panelu w słupku nawet o stanie napełnienia zbiornika ziarna nie mówiąc o zapchaniu wytrząsaczy czy podajnikach

proszę o pomoc i z góry dziękuje

dodam że po sezonie była wymieniona stacyjka o tej samej ilości pinów , nie wiem czy to ma jakiś wpływ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1177 problem z multi zegarem,ustawieniem wiatru,panelem w słupku,załączeniem sieczkarni Dzisiaj, 01:57
  •  

#2 Share Kowal148

Kowal148

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 czerwiec 2016 - 12:32

podepnę się pod pytanie bo u mnie w 1174 wszystkie te kontrolki i multizegar włączają się ale z opóźnieniem ok 15-20 sekund. po tym czasie dopiero załącza się szarpacz (elektromagnes) może to kwestia braku masy lub coś w tym stylu? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1177 problem z multi zegarem,ustawieniem wiatru,panelem w słupku,załączeniem sieczkarni Dzisiaj, 01:57
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kor

kor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 21:44

problem rozwiaząny?

Dodaj odpowiedź