Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ergos

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 13:37

Renault Ergos

Witam zamierzam zakupić Renault Ergos 85 z 1996roku z turem 3 sekcyjnym Faucheux. I moje pytanie jest takie czy to ciągnik komunalny czy rolniczy? Widzę że są używane też w rolnictwie ten jakiś czas też pracował. Chciałbym się dowiedzieć od was jak najwięcej na temat tego ciągnika ponieważ nigdzie nic nie pisze. Z góry bardzo dziękuje za pomoc i Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ergos Dzisiaj, 22:41
  •  

#2 Share Renault145

Renault145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 17:42

Renault Ergos ja powiem ci tak. ja bym wolał kupić starszy ciągnik. po pierwsze jest mniej w nim elektroniki, jakiś elektro srekto zaworów ehrów itd. jak to zacznie się psuc to będzie sporo kosztować niż pełny stary mechanik. oczywiście to kwestia gustu. nie wiem ile chcesz przeznaczyć na to ale możesz kupić sobie np 106 i dokupić sobie tura i taniej ci wyjdzie a zostanie coś na ewentualny remont czy coś. po drugie kupując ciągnik juz z turem musisz liczyć się ze przednia os juz dostala dobrze tak samo jak sprzęgło wiec remont będzie kosztowny a Ergos jest już na tych zawórach itd.

#3 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 18:01

Renault Ergos

ja powiem ci tak. ja bym wolał kupić starszy ciągnik. po pierwsze jest mniej w nim elektroniki, jakiś elektro srekto zaworów ehrów itd. jak to zacznie się psuc to będzie sporo kosztować niż pełny stary mechanik. oczywiście to kwestia gustu. nie wiem ile chcesz przeznaczyć na to ale możesz kupić sobie np 106 i dokupić sobie tura i taniej ci wyjdzie a zostanie coś na ewentualny remont czy coś. po drugie kupując ciągnik juz z turem musisz liczyć się ze przednia os juz dostala dobrze tak samo jak sprzęgło wiec remont będzie kosztowny a Ergos jest już na tych zawórach itd.

Ciągnik jest bez przedniego napędu zapomniałem dodać. Ciągnik będzie miał robiony generalny remont silnika a przednia oś jest sztywna. A wiesz czy to ciągnik tylko komunalny czy też rolniczy? Ile pali? Jak z częściami?

PS.Nie posiada on EHR i przeznaczyć chce około 30000zł

#4 Share Renault145

Renault145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 18:26

Renault Ergos tego to nie wiem czy to komunalny czy nie. szkoda ze bez napędu to taka nasza 60tka. czy nie lepiej by byLO szukać czegoś z napędem? bo to dobra sprawa przy turze. wiec za taką kasę to można mtz82 kupić z turem i prosta maszyna tylko mniej wygodna niż Renia.
tutaj masz namiar do gościa z Iławy warminsko mazurskie który posiada części potrzebne do remontu silnika 601910460

#5 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 18:34

Renault Ergos Nie chce MTZ i szukam ciągnika bez tura ale ten akurat ma a do tej kasy i bez tura z napędem nie widzę nic konkretnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Renault145

Renault145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 19:19

Renault Ergos a do czego jest ci ten ciągnik potrzebny?

#7 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 20:13

Renault Ergos Do wszystkiego będzie jedynym i głównym ciągnikiem w gospodarstwie.

#8 Share Renault145

Renault145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 20:26

Renault Ergos to bym brał coś z napędem. zawsze napęd się przyda czy przy orce czy gdzie kolwiek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 20:39

Renault Ergos

Tylko jak już pisałem z napędem do tej kwoty nic specjalnego nie ma. A napęd mi bardzo nie jest potrzebny tym bardziej że mam 4 i 5 klase ziemi.