Skocz do zawartości

Zdjęcie

uklad paliwowy zetor 16245 zts

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rabit500

rabit500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 07:57

uklad paliwowy zetor 16245 zts Witam poszukuje rozwiazania problemu jaki mam ze wskaznikiem paliwa w moim 16245. Mianowicie nie swieci mi sie tzw. komornik wskaznik paliwa dziala ale kontrolki niskiego stanu paliwa nie zaswiecaja sie. Co moze byc tego przyczyną. Po podaniu napiecia bezposrednio na przewody z czujnika w dolnym zboirniku zadnego efektu.

Prosze o szybka odpowiedz.
Jesli pomylilem dzialy prosze moderatora o poprawę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
uklad paliwowy zetor 16245 zts Dzisiaj, 10:01
  •  

#2 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 08:12

uklad paliwowy zetor 16245 zts

Po części sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, jeżeli poprawnie za symulowałeś pracę czujnika to problem w przewodach. Przewód po przewodzie, złącze po złączu i usterka się znajdzie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share rabit500

rabit500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 czerwiec 2016 - 11:20

uklad paliwowy zetor 16245 zts Znalazłem gdzieś informacje o przekaźnik który przełącza wskazanie wskaźnika między górnym a dolnym jakiem. Jeśli coś takiego istnieje to prosiłbym o jakiś schemat, podłączenia i informacje gdzie on powinien być, bo u mnie niczego nieznalazlem co mogło by tym sterować
Znalazłem gdzieś informacje o przekaźnik który przełącza wskazanie wskaźnika między górnym a dolnym jakiem. Jeśli coś takiego istnieje to prosiłbym o jakiś schemat, podłączenia i informacje gdzie on powinien być, bo u mnie niczego nieznalazlem co mogło by tym sterować

Dodaj odpowiedź