sebarr

Zlecę montaż siatki leśnej ok 10tys mb na słupkach betonowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebarr    9

Jak w temacie- zlecę montaż siatki leśnej na słupkach betonowych. Wiem, że to forum jest średnio tematycznie związane z budowlanką ale może ktoś poleci mój nr tel i w ten sposób znajdę dobrą ekipę. Praca z woj lubuskim przy grodzeniu kilku działek rolnych. Może być firma, może być po prostu ekipa która się na tym zna i nie odwali fuszerki.

Proszę dzwonić z ofertą cenową bo pw to dość nieregularnie odwiedzam. tel 60307119

 

Oferta może dotyczyć samej robocizny, chyba że trafi się producent słupków to wtedy z materiałem- słupek 8x8 i 4 pręty, dł 2,2-2,4m. 

Nie interesują mnie oferty osób które chcą się podjąć tej roboty bo... widziały kiedyś jak się to robi....

To jest za duża robota, żeby to robiła jedna czy dwie niedoświadczone osoby.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20

my grodzilismy 6 km pul na podkladach kejowych z demontarzu 3 zl sztuka co 4 metry i siatka byla stalowa drut 3. i 2 m wysokosci okolo 30 cm do ziemi mocna siatka koszt bez robocizny okolo 90 000. mysmy to robili w swoim zakresie ludzie ze wsi sie zebrali i poskladali na to. uważam ze siatka lesna to szkoda roboty za słaba bo ta nasza mocna jest ale i tak gdzie niegdzie zwierzyna dziury robi
aha u nas koszt robocizny bez materiału 4 zł za mb i naprawde zastanow sie nad ta siatka lepiej zrobic mniej a z grubej siatki a np w przyszlym roku reszta bo to szkoda roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi007    131

ah znowu nie ma tak źle ja mam 600m przy lesie ogrodzone leśna siatka juz piąty rok i jest bagatelna różnica w plonach po założeniu siatki jak i przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Nie daleko mnie jest ogrodzona działka na oko 20ha i już 5 lub 6 rok leci i nie widać żadnych uszkodzeń. Własnie na słupkach 8x8cm i siatka dołem jest przysypana ziemią więc mały dzik nie przejdzie. Słyszałem że dziki potrafią rozwalić każde ogrodzenie, ale własnie wtedy kiedy mały przejdzie na drugą stroną i nie potrafi wrócić do mamuśki.

Co do podkładów to bardzo dobrze kupiłeś bo koło Pszemkowa po 3zł to sprzedają podkłady na opał a takie ładne sprawne to po 15-18zł.

Ja odgradzam się od saren itp bo dziki nie robią mi dużych strat, nie mam kuku ani buraków tylko grykę, len itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Necronom12
      Cześć, 
      gdyby ktoś potrzebował pomocy w gospodarstwie, jako fucha w nawałach, lub jakieś inne prace - chętnie pomogę. Obszar - województwo śląskie. Ogarniam jazdę ciągnikami, maszynami itp. 
       
      Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj