Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy się opłaca zaczynać od zera?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
138 odpowiedzi na ten temat

#121 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 17:33

Nie oto mi chodzi.Widać,że gdy zabrakło Marszałka Piłsudskiego nie będzie dobrze w Kraju Przywiślańskim.Jakby żył to zrobiłby porządek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy się opłaca zaczynać od zera? Dzisiaj, 15:31
  •  

#122 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 17:53

Nadeszła ta wiekopomna chwila, w Kraju Przywiślańskim w Kaczym ciele zstąpił żywy duch Piłsudskiego, a wszystko to za sprawą Ojca Dyrektora, przeciw dotychczas panującym hitlersynom chłopiec i niewiasta makler i donaldonasta. Chłopiec nad Wisłą trzymał pieczę, a niewiasta swe rozkazy słała z za Odry miasta. 

#123 Share David-Zetor

David-Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 17:53

Nie wiem jak wy ale ta dalsza rozmowa nie ma sensu.

Niech moderator zamknie ten post za nim 

do bójki tu nie dojdzie. -_-

#124 Share tomek2201

tomek2201

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:05

Czy się opłaca zaczynać od zera? Idź się leczyć człowieku. w ten sposób to Ty nigdy się niczego niedorobisz. Na szczęście nie masz żadnego wpływu na rozpad UE ani na nic innego.

#125 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:17

tomek2201 a najgorsze w tym wszystkim jest to że takich jak on jest całe mnóstwo. Przez co PiS ma duże poparcie i P. Jarek już może troszeczkę więcej niż sam Marcin który chciał być rolnikiem. Teraz trzeba go traktować jako jedność z PiSem a nie indywidualnie i w związku z tym ja bym nie odważył się wysuwać takich stwierdzeń że nie ma wpływu na rozpad czegokolwiek. Oni są jak karaluchy, zabijesz jednego to wyłazi dwóch. Uważaj aby teraz się nie mścił na tobie we wszelaki sposób. Bo wiesz że dzisiaj wystarczy jeden email, jeden sms do sztabu i jadą po tobie jak po burej psinie. 

Dawid zetor, albo pozjadałeś z pół wyrazów, albo ja też nie wiem.

A po za tematem jaką szkołę masz w zamiarze kończyć i które języki preferujesz? Co by nie było za kilka lat takich kwiatków jak z Marcinemrolnikiem. Bo wiesz on dzisiaj płacze że bez traktora i 2 ha to jak z motyką na słonice, a za 10 lat to z zetorem i 20ha może tak samo będzie się płakać. Kto wie, kto wie, 10 lat to kupa czasu.

#126 Share tomek2201

tomek2201

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:22

Czy się opłaca zaczynać od zera? na takich ludzi to powinni oprysk opracować i pryskać.

#127 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:36

Opryski są i pryskali, tylko teraz ostatnio nie było o tym słychać bo po ostatniej akcji ponoć jakiś onz bardzo się na nich wkur..ił. Ale skąd ten onz-o jest to ja nie pamiętam, pewnie jakaś szycha z wołomina bo wszystkie litery jego imienia zawsze z dużej piszą.

Chętnie bym ich wykończył opryskami ale sam widzisz, chyba tak samo jak ja nie chciał byś aby taki onz-o się na ciebie wkur..ił?

#128 Share arto121

arto121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Hodowla oraz Mechanizacja

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:40

Dodam coś od siebie bo również chciałem zacząć od zera gospodarką.  Lecz po przeczytaniu wielu tematów na forum , szybko uświadomiłem sobie że to będzie mordowanie a nie życie. I wiesz co ?  Minęły 2 lata , zrobiłem sobie nr gospodarstwa i stada , chowam 4 byczki , mam kawałek łączki , pracuje nacodzień jako mechanik samochodowy i jestem w 100 % zadowolony z mojej decyzji :)

#129 Share tomek2201

tomek2201

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:46

Czy się opłaca zaczynać od zera? ja się tam nie znam na sprawach ONZ, PIS itp bo nie mam na to czasu. a zalozycielowi tego tematu też bym radził aby wziął się za jakąś konkretną robotę, zarobił pieniądze i wtedy może inwestować w gospodarstwo. A nie porywa się taki z gołą d*pą na wielkie inwestycje i siedzi myśli co tu zrobić żeby zarobić ale się nie narobić, bo bank mu da 5 mln.

#130 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:49

arto121 zasadnicze pytanie, co było pierwsze byczki czy fach mechanika w ręku? Bo wszystko ma jakiś sens, grunt to odpowiednia kolejność, a nie jak niektórzy radzą, pole, krowy świnie a nauka w las.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share kamil255

kamil255

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,fotografia

Napisany 18 lipiec 2016 - 18:56

Czy się opłaca zaczynać od zera? Wakacje się zaczęły, to gówniarze nie mają co robić i wymyślają bezsensowne tematy i prowokują tym tylko innych użytkowników.Kiedys to forum było inne, były konkretne tematy i zapytania a nie tak jak teraz,powtarzam poraz kolejny,ze ten temat powinien być już dawno zamknięty, ale z tego co widzę to moderatorzy chyba nie zauważyli,że rozwinęła się tu głupia dyskusja na bezsensowny temat.

#132 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Nie oto mi chodzi.Widać,że gdy zabrakło Marszałka Piłsudskiego nie będzie dobrze w Kraju Przywiślańskim.Jakby żył to zrobiłby porządek.

Weź nie wspominaj o tym socjaliście To jego ludzie nie dogadali się z Hitlerem co doprowadziło ten kraj do wykrwawiania się przez dziesięciolecia - najpierw fizycznego a potem gospodarczego i kulturalnego "Jest jedna rzecz w życiu narodów ..." blablala - tylko to potrafili stwierdzić podpuszczeni przez aliantów którzy wiadomo jak nas potem kopnęli w d*pę 

#133 Share arto121

arto121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Oczywiście że fach . Głównym celem było znaleźć w miare dobrą pracę . Byczki to moje hobby , to jest dla mnie odskocznia , na pieniądze nie narzekam , wiadomo musze kupować jedzenie ale to nie o to w tym chodzi. myślę że to była najlepsza decyzja w moim życiu :)

#134 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2832 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 19:10

I teraz wszystkie Marciny przeczytajcie sobie co napisał arto i na długo zapamiętajcie. Najpierw kwalifikacje, później praca.

#135 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 19:30

Widać,że nie rozmumiecie i zazdrościcie legendy Wielkiego Marszałka.

#136 Share arto121

arto121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 20:01

Chłopie czego mamy Ci zazdrośćić , w d*pie byłeś i gówno widziałeś. Nie masz pojęcia w co sie pakujesz , niewiesz  co będzie za parę lat. Widzę że jesteś taki narwany że Ci nikt nie przetłumaczy , więc ja Ci życzę tylko jednego, żebyś aby nie skończył wieszając się na sznurku za swoje długi i głupote . Temat do zamknięcia 

#137 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1486 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 20:32

Te wasze życiowe rady... Siedzieć w puszcze przez 2 miesiące za 8tys zł  Czemu nikt mu nie poradzi aby skończył dobrą szkołę, np. ekonomiczną na zagranicznym uniwersytecie, aby nauczył się języków, angielski, koreański. Aby aplikował na prawnika, aby został doradcą jakiegoś wysoko usytuowanego polityka. Może uczył się na dentystę.

Robol fizyczny na roli czy więzień ciężarówki to jest szczyt wszystkiego na co możecie się zdobyć? No to słabo z wami.

Niby dobrze kombinujesz ale to też kosztuje jakby te 2 ha sprzedał to na te uniwersytety nie starczy :rolleyes:

po pierwsze to  nie 2 miesiace tylko 3 tyg. a po drugie to chyba ci sie cos w lepetynie poprzestawialo,chcesz czlowieka co mu sie marzy orac pole wysylac na harward, czy zostac lekarzem??? czlowieku do jakiej ty sciany drabine przystawiasz. znasz kogos kto kto jest prawnikiem i w glowie mialby chow bydla? taki co sie uczy na dentyste to nawet nie spojrzy na gospodarke .nie ta polka kolego.

Ja tam nie wiem kogo Ty znasz ale ja znam gościa co jest prawnikiem w znanej firmie i ma 1000 loch nie pomyliłem zer jakby ktoś pytał ;)

#138 Share KamilMurawski

KamilMurawski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 20:42

Czy się opłaca zaczynać od zera? posadz na tym ha drzewka typu tuje i świerki. w ciągu 3 lat 10- krotny zysk. Ale pracy też przy tym jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#139 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 21:16