Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy się opłaca zaczynać od zera?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
138 odpowiedzi na ten temat

#101 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 08:57

nie rozumiem za bardzo twoich wypowiedzi, na początku oczekiwałeś żebyśmy przyklasnęli twoim pomysłom, potem chciałeś nas wyprowadzić z równowagi obrażajac nas, teraz chcesz obudzić w nas litość pisząc że wychowałeś się bez ojca???

przecież to nie jest ani twoja ani tym bardziej nasza wina, niektórzy tutaj mieli jeszcze gorzej, więc nie wiem czego chcesz???? mamy się wszyscy zrzucić na twoje przyszłe hektary i sprzęt bo ty miałeś gorzej??? tak samo może powiedzieć 70% użytkowników forum, bo inni mieli na starcie więcej ha i lepsze maszyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy się opłaca zaczynać od zera? Dzisiaj, 21:16
  •  

#102 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 10:13

Gorzej niż ja to nikt nie miał,nie ma i mieć nie będzie.

#103 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 10:45

Tak sobie myslisz że jakikolwiek rolnik bedzie chciał z toba wogóle rozmawiać o spółce??  Z jednohektarowcem???? i jeszcze da ci 38% udziałów ?? no chyba że znajdziesz gościa z dwoma hektarami to będziecie mieli juz taką spółke że pszenica to świat zarzucicie. hehehehe przestań śnić dziecko i weź się za książki i szkołę dobrą zrób

#104 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 11:21

Za kogo ty się masz człowieku!?Ja mam 20 lat,z czego 13 lat spędziłem w polu.A wam tatuś nakupił ciągników za bruklelskie srebniki.To wam łatwo mówić.Jeszcze obaczym kogo będzie na wierzchu.

#105 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 11:32

ty lepiej nie pisz tylko działaj, bo w poniedziałek miało się wszystko wyjaśnić, a tu już 12,30, mniejsze pół dnia ci na działanie zostało

#106 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 11:51

Ja też tak mogę powiedzieć,że inwestowali w moje leczenie.Lecz wy mieliście ojców,którzy rządzili gospodarską.Ja się chowałem bez ojca.Życie dało w kość.Wam do rodzic zostawiał dziedzictwo,utrzymane przez unię.A tego nie miałem.Ale staram się coś zrobić.

Wpadłem na pomysł aby z jakimś rolnikiem założyć spółkę,w której White Star (moja gospodarka)będzie posiadać 38%udziałów,a 62% będzie posiadał drugi rolnik.A jak was znam i ten pomysł będzie torpedować.

Wiesz na rolnictwie się Świat n ie kończy jest wiele innych zawodów gdzie można zarabiać wiele większe pieniądze a jeśli n ie masz od czego zaczynać tym bardziej bym przemyślał swoje plany naprawdę można życie przeżyć o wiele ciekawiej rozważ to

#107 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 18 lipiec 2016 - 11:53

Za kogo ty się masz człowieku!?Ja mam 20 lat,z czego 13 lat spędziłem w polu.A wam tatuś nakupił ciągników za bruklelskie srebniki.To wam łatwo mówić.Jeszcze obaczym kogo będzie na wierzchu.

I co się napinasz? Jak nie masz wkładu własnego to nic nie rozpoczniesz bo to podstawa czy przy kredycie czy przy spółce Bez tego nikt z tobą nawet nie będzie gadał Chciałeś rad to je sobie poczytaj i przemyśl a nie wyskakujesz z jakimiś pretensjami do .... W sumie nie wiadomo do kogo masz te pretensje i o co

#108 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 12:08

Wolno mi!Mój pradziatek Borkowski miał folwark,ale hitlersyny mu zabrały.W moich żyłach płynie szlachecka krew.A wszych co najwyżej chłopów pańszczyźnianych.Więc macie szczęście,że już nie ma Rzeczypospolitej przedrozbiorowej,gdyż ja bym wami rządził pieski imperializmu amerykańskiego.

#109 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 12:13

widzę że znów wracasz do obrażania użytkowników, bo użalanie się nad sobą i swoim losem nie przeszło....

#110 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2816 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 12:44

Chyba jakiś koleś urwał się z tematu: http://www.agrofoto....ie-w-ue/page-61

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1692 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 13:13

szkoda że Ciebie jednak rodzice nie leczyli na głowe, idz do pracy i hobbystycznie uprawiaj te 4ha przestań zaśmiecać te forum dostosuj sie do zasad jakie tu panuja i posłuchaj jak bardziej doświadczeni rolnicy Ci podpowiadaja 

ZETOR TEAM

#112 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 13:24

Jakbym słuchał tego ludu to bym już dawno leżał na cmentarzu.

#113 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 13:42

po czesci rozumiem twoj tok myslenia w stosunku do gimbazy co za prowy nabrali sprzetu i teraz leb do gory choc w glowie nadal siano ale na litosc boska z czym ty sie porywasz na slonce ? z motyka? masz 2 ha i chcesz nagle miec 30-50,kredyty w mijonach bez zabezpieczenia? bajka albo zart.jezeli chce ci sie cos robic i miec jakies godne pieniadze to zrob prawko ce i wszystkie kwity ,pokulaj rok za 3-4 tys zeby zalapac doswiadzczenie i idz na miedzynarodowke na gabaryty.8tys zarobisz i bedziesz cos mial,ba nawet zdecydowanie wiecej niz paprajac sie na paru ha .swiat nie konczy sie na gospodarce musisz to zrozumiec ze z pustego i salomon nie naleje a zakredytowic sie na 20 lat to trzeba byc debilem bo co z tego zycia jak sie wyplaci po 50

Edytowany przez szmergiel, 18 lipiec 2016 - 13:44.

#114 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2816 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 14:37

Te wasze życiowe rady... Siedzieć w puszcze przez 2 miesiące za 8tys zł  Czemu nikt mu nie poradzi aby skończył dobrą szkołę, np. ekonomiczną na zagranicznym uniwersytecie, aby nauczył się języków, angielski, koreański. Aby aplikował na prawnika, aby został doradcą jakiegoś wysoko usytuowanego polityka. Może uczył się na dentystę.

Robol fizyczny na roli czy więzień ciężarówki to jest szczyt wszystkiego na co możecie się zdobyć? No to słabo z wami.

#115 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 18 lipiec 2016 - 14:51

Wolno mi!Mój pradziatek Borkowski miał folwark,ale hitlersyny mu zabrały.W moich żyłach płynie szlachecka krew.A wszych co najwyżej chłopów pańszczyźnianych.Więc macie szczęście,że już nie ma Rzeczypospolitej przedrozbiorowej,gdyż ja bym wami rządził pieski imperializmu amerykańskiego.

Jednym słowem czasy słusznie minione.

#116 Share MarcinRolnik1234567890

MarcinRolnik1234567890

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 15:00

Nie słusznie.To wasi przodkowie się do tego przyczynili.

#117 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 15:00

Te wasze życiowe rady... Siedzieć w puszcze przez 2 miesiące za 8tys zł  Czemu nikt mu nie poradzi aby skończył dobrą szkołę, np. ekonomiczną na zagranicznym uniwersytecie, aby nauczył się języków, angielski, koreański. Aby aplikował na prawnika, aby został doradcą jakiegoś wysoko usytuowanego polityka. Może uczył się na dentystę.

Robol fizyczny na roli czy więzień ciężarówki to jest szczyt wszystkiego na co możecie się zdobyć? No to słabo z wami.

po pierwsze to  nie 2 miesiace tylko 3 tyg. a po drugie to chyba ci sie cos w lepetynie poprzestawialo,chcesz czlowieka co mu sie marzy orac pole wysylac na harward, czy zostac lekarzem??? czlowieku do jakiej ty sciany drabine przystawiasz. znasz kogos kto kto jest prawnikiem i w glowie mialby chow bydla? taki co sie uczy na dentyste to nawet nie spojrzy na gospodarke .nie ta polka kolego.

#118 Share Szarlej

Szarlej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 15:16

A idź do banku i powiedz, że chcesz kredyt na 10 baniek, boś szlachcic, choć ubogi.

#119 Share kamil255

kamil255

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,fotografia

Napisany 18 lipiec 2016 - 15:24

Czy się opłaca zaczynać od zera? miałeś działac w poniedziałek, jestem ciekaw tego co już zrobiłeś,a tak na poważnie to niech moderator zamknie ten temat, bo wpisywanie coraz to większych bredni przez tego autora staje się nudne.Chlopie idź na jakieś studia znajdź pracę, bo z Twojego gospodarzenia nic nie wyjdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2816 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 15:38

po pierwsze to  nie 2 miesiace tylko 3 tyg. a po drugie to chyba ci sie cos w lepetynie poprzestawialo,chcesz czlowieka co mu sie marzy orac pole wysylac na harward, czy zostac lekarzem??? czlowieku do jakiej ty sciany drabine przystawiasz. znasz kogos kto kto jest prawnikiem i w glowie mialby chow bydla? taki co sie uczy na dentyste to nawet nie spojrzy na gospodarke .nie ta polka kolego.

A znasz kogoś kto ma 2 ha i chce ,,łatwić,, kredyt 5mln na hektary? Widać że człowiek wysoko mierzy bo ma ambicje, zresztą płynie w nim krew szlachecka rodu niejakich  Borkowskich i skoro chciałby kontynuować tradycje swoich przodków które w pewnym momencie nikczemnie stłumił nie jaki komitet wyzwolenia narodowego, lecz na ten moment możliwości finansowe nie pozwalają mu na kontynuację rodzinnej tradycji, to najsensowniejszym wyjściem będzie zdobycie wykształcenia i to nie byle jakiego, dzięki któremu wstąpi na drogę sprawnego pozyskiwania dużych funduszy. A kto wie, po prawie może sam osobiście wyrwie ze szpon ówczesnej władzy co jego. Folwark cały 4 wioski razem z chłopami i jondyrami razem z fendami. A czeladź będą stanowić uchodźcy, obecnie napływający z wszystkich stron świata.

Jak to mówią, historia kołem się toczy.