Skocz do zawartości

Zdjęcie

dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomek_3336

tomek_3336

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 20 czerwiec 2016 - 20:56

dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura

Witam, 

od niedawna mam belarusa 820,2 z zamontowanym ładowaczem czołowym metal-technik i nie wiem , czy dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych może być cały czas włączona, czy tylko podczas użytkowania tura???

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Dodam, że mam teraz cały czas włączoną dźwignię i zauważyłem, że rozdzielacz na turze ma temp ok. 40*

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura Dzisiaj, 09:13
  •  

#2 Share MeRcEdReS

MeRcEdReS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 czerwiec 2016 - 22:17

dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura Moze byc caly czas ale lepiej jak jest załączona tylko wtedy gdy używasz tura.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura Dzisiaj, 09:13
  •  

#3 Share rolnikserwis

rolnikserwis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 06:17

dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura podłącz bezpośrednio pod pompę i bez problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pepcio19891015

pepcio19891015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 09:13

dźwignia sterowania parą szybkozłączy hydraulicznych- pytanie dot. tura Może być podłączony pod pompę bezpośrednio ale rozdzielacz musi być o przepływie 80 l/min. Bo inaczej rozwalisz pompę.

Dodaj odpowiedź