Polecane posty

Ursus-c-330    8

Sprzedam Kombajn Bolko z-643 1992r., Pierwszy właściciel, w oryginale, garażowany, smarowany, konserwowany. Opony i hydraulika w stanie idealnym, taśmy- Bardzo ładne, nie ma korozji, nic nie pogięte, nie urwane. Posiada on kompletne dwa adaptery, sprzedaje go z wałkiem wielowypustowym, Ładnie i czysto kopie. Jeż w stanie bardzo dobrym (94%), Można nim kopać buraki, cebulę, marchew, pietruszkę, ziemniaki. Pracował na małym areale. tel.693597054 Woj. Lubelskie cena 9500zł , do uzgodnienia.

post-55840-0-36363700-1466363177_thumb.jpg

post-55840-0-30878500-1466363188_thumb.jpg

post-55840-0-23727500-1466363218_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Próbował ktoś przerobić bolka żeby nie gubił tak ziemniaków? U mnie strasznie uciekają na tym wałku od chwastów jak złapie się jakiś łęt albo coś. I jeszcze te dwa zgarniacze ciągle podnoszą się do góry... Dzisiaj cały dzień wybierałem kamienia i myślałem o tym ale nic mądrego nie wymyśliłem...
    • Przez GrzegorzSzynal
      Witam! Od dwoch tygodni jestem posiadaczem kombajnu Bolko, zakupilem go dla wlasnych potrzeb, nigdy wcześniej nie kopalem takim kombajnem ani nie swiadczylem uslug. Moje pytanie brzmi tak: Chcialem zapytac o cene uslugi kopania takim kombajnem, mialbym kilku klientów i nie wiem jaka kwote mialbym powiedzieć. Jest to jedyny bolko w okolicy i nie wiem czy wydajnosc byla by taka sama jak anny. Dodam jeszcze ze za godzine kopania Anna licza u mnie od 150-200zl. Wiem ze bolko jest mniejszym ale czy kwota zblizona do ceny Anny byla by adekwatna do wykopanego arealu.
    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

      Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

      Pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez pawelkarczewski
      Witam, 
      mam pytanie techniczne do właścicieli kombajnu bolko i tych których zbierają nim cebulę, próbował ktoś z was przyśpieszyć górny łańcuch z którego odbiera się kamienie, bo ja planuje to zrobić bo mi nie nadąża odbierać cebuli z jerzyka i sie bardzo pcha na dole, natomiast nigdzie nie mogę dostać mniejszej zębatki, wiecie może jak go przyśpieszyć ?  Jak wiecie jak to dajcie znać.
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj