Marcin23

Kto jest najstarszy na AF?

Polecane posty

U1224    3

No. A to cos dziwnego? Albo nie wiem... wstydliwego? :P


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ja sie moze nie bede wypowiadal:)

trzeba isc jesc bo swieta sa:) flaszki oprozniac a nie siedziec i konfigurowac serwer dla af:(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

nie tylko na paru twoich zdjęciach był jakiś facet taki z 30 pare lat i myślałem że to ty .Np na c-330 był jakiś facet i myślałem że to ty ;Dbardzo durzo osób na AF ma po 18 lat.Mój brat tyle ma  ;Dale 3 lata różnicy to nie tak durzo :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

@ Marcin23 Widzisz czasami pozory myla :P :P :P PzDr


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

ja chodze do szkoły bezstersowej  ;D tylko sie przepakowuje i to nie zawsze :D ZSR SMOLAJNY (zespół szkół rolniczych w smolajnach) www.smolajny.neostrada.pl chodze do I technikum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
ludzie w tym wieku nie wiedzą co to komputer ;Ddo jakiej szkoły chodzisz?

 

No 116 to na pewno :D. Ale mam znajomego gościa co ma troche ponad 60 latek i jeszcze komputery składa ;D. Jego syn jest informatykiem i razem się w to bawią. On składa puszki, a syn je programuje :). Niezły duet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

ja także mam 17lat a na imię mam Bartek  ;D


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

podawałem już w "najmłodszy...."datę urodzin 7211 to chyba jestem o rok młodszy od Jara. ;D he he he i od dawna jestem ojcem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"he he he i od dawna jestem ojcem"-mała korekta-to nasze żony mają dzieci  ;D(moja ma dwójkę) ;D-a starszy na forum jest zdaje się kserkses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
a starszy na forum jest zdaje się kserkses
KUŹWA MAĆ  >:(  37 minęło  :o

<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj