Polecane posty

Wisien102    3

Witam, jestem poczatkujacym plantatorem w zeszłym roku załozylem plantacje 3 ha invicty i białego triumfa, chciałbym sie dowiedziec jak jest z rynikiem z bytu w poszczególnych województwach jakie ceny i czy trzeba kontraktowac czy nie 

kazda informacja jest przydatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

to zasadziłeś 3 ha w ciemno to gratuluje,

cena na chłodniach i przetwórniach niska narzekaja sprzedajacy 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisien102    3

skad ten pesymizm jeszcze niedawno jak czytałem cena dochodzila do 4 pl ale teraz mowia ze slabo było lekko ponad złotowkę 

Rolnictwo to loteria czy to agrest czy pszenica wiec jak nie ryzykujesz to nie zbierasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilus1025
      Czy ktoś użytkuje takie kombajny do zbioru jagodowych ( aronia, porzeczka i w przyszłości agrest takie jak JOANNA 4 z weremczuka, aronoic z karmaszu czy AREK 3 z sfamaszu ? Jak one sprawują się Wam, jak dokładnie zbierają.
    • Przez jarucki
      Witam,
      chciałem Was zapytac jak wygląda u Was sytuacja, na plantacjach, po wiosennych przymrozkach/mrozach.
      kolejna sprawa, czy szara pleśń juz zawitała w wasze uprawy?
      doszły mnie słuchy, ze w niektórych rejonach polski, mróz przerzedził owoce w plantacjach, a teraz nadrabia szara pleśń
    • Przez frydek31
      witam.szukałem informacji na temat zakładania plantacji agrestu ale chciałbym zasięnąć porady doświadczonych ludzi ,którzy uprawiają tą rośline.
      Otóż chciałem założyć plantację (na początku ok 1ha lub 2ha) agrestu i w związku  z tym mam kilka pytań:
      1. ile sadzonek potrzeba na 1ha pod zbiór mechaniczny ?
      2. ile kosztuje Srednio 1 sadzonka?
      3. po jakim czasie( ilu latach) owocuje?
      4. czy jest jakiś problem ze sprzedażą owoców agrestu?
       
      do tej pory uprawiałem zboża ale powoli chcę przekwalifikować się na aronię i agrest.nie mam w tytm temacie doświadczenia więc każda porada będzie cenna i za każdą z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj