arkady12

Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami

Polecane posty

arkady12    18

która z tych pras lepsza, czy ceny nie są podejrzane, na co zwrócić uwagę, co o nich wiecie, jakie jest zapotrzebowanie mocy, i jak z częściami 

Renault 
http://olx.pl/oferta/sprzedam-prase-rolujaca-CID757-IDfLfBL.html#3af4e556e0

Mf 
http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-massey-ferguson-nie-sipma-claas-krone-new-holland-CID757-IDg1GLP.html#2101c48df0

 

prasy mają chodzić na 20 swoich ha i może trochę na zarobku ale nie dużo ma być jeszcze dokupiony C 385 wiec może on da z nimi rade 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za taką kasę naprawdę te prasy działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkady12    18

jak można usnąć z tego działu nie tu  to wrzuciłem z pośpiechu ... :/ 

 


nie wiem wydaje mi się że w tym przedziale cenowym to raczej szrot do naprawy ale czy warto je wgl naprawiać i jak cześć są dostępne ( nie było u nas rolki tylko kostka i chcemy teraz się pozbyć kostki za nie wielkie pieniądze i dołożyć na rolkę ewent kupić taniej i naprawić jeśli to coś ogarniętego by było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Kolego chcesz kupić prasę, czy części zamienne do niej? Te prasy nadają się tylko jako części dla posiadaczy takich pras, tylko cena za wysoka.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkady12    18

aha no ok wiecie nie mam do czynienia to nie wiem a jechać żeby tylko rope spalić to bez sensu a co byście proponowali w nie jakiś kolosalnych pieniądzach bo sie to u nas tak szybko " nie zwróci " 

Edytowano przez arkady12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

kr130 ma znajomy do 60tki i całkiem ładne belki robi... a pozatym jest temat o prasie do 60tki więc czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Zasadniczo to te same konstrukcje i na 20 hektarach to w tej prasie piekło przeżyjesz nawet naprawiając to każda spinka na pas to po 100 jak są rzadkie pasy nie nastarczysz spinek kupować. Nie podjąłbym się prasowania 1 hektara pola tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj