Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arkady12

arkady12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 15:30

Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami

która z tych pras lepsza, czy ceny nie są podejrzane, na co zwrócić uwagę, co o nich wiecie, jakie jest zapotrzebowanie mocy, i jak z częściami 

Renault 
http://olx.pl/oferta...html#3af4e556e0

Mf 
http://olx.pl/oferta...html#2101c48df0

prasy mają chodzić na 20 swoich ha i może trochę na zarobku ale nie dużo ma być jeszcze dokupiony C 385 wiec może on da z nimi rade 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami Dzisiaj, 21:35
  •  

#2 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 15:35

Za taką kasę naprawdę te prasy działają ?

ZETOR TEAM

#3 Share arkady12

arkady12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 15:42

jak można usnąć z tego działu nie tu  to wrzuciłem z pośpiechu ... :/ 

nie wiem wydaje mi się że w tym przedziale cenowym to raczej szrot do naprawy ale czy warto je wgl naprawiać i jak cześć są dostępne ( nie było u nas rolki tylko kostka i chcemy teraz się pozbyć kostki za nie wielkie pieniądze i dołożyć na rolkę ewent kupić taniej i naprawić jeśli to coś ogarniętego by było 

#4 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 12 czerwiec 2016 - 15:50

Kolego chcesz kupić prasę, czy części zamienne do niej? Te prasy nadają się tylko jako części dla posiadaczy takich pras, tylko cena za wysoka.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami Dzisiaj, 21:35
  •  

#5 Share arkady12

arkady12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 15:56

aha no ok wiecie nie mam do czynienia to nie wiem a jechać żeby tylko rope spalić to bez sensu a co byście proponowali w nie jakiś kolosalnych pieniądzach bo sie to u nas tak szybko " nie zwróci " 

Edytowany przez arkady12, 12 czerwiec 2016 - 15:57.

#6 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 16:05

Jaką prasę do zetora 5211 prasa mf i renault warto co o nich wiecie jak z częściami kr130 ma znajomy do 60tki i całkiem ładne belki robi... a pozatym jest temat o prasie do 60tki więc czytaj

#7 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 12 czerwiec 2016 - 18:18

Zasadniczo to te same konstrukcje i na 20 hektarach to w tej prasie piekło przeżyjesz nawet naprawiając to każda spinka na pas to po 100 jak są rzadkie pasy nie nastarczysz spinek kupować. Nie podjąłbym się prasowania 1 hektara pola tym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share arkady12

arkady12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 20:28

a co byście panowie jeszcze po za kr zaproponowali ? bo jest tego od cholery