Skocz do zawartości

Zdjęcie

kubota M9960

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wujekk110

wujekk110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja , hodowla bydła

Napisany 10 styczeń 2017 - 21:30

kubota M9960

Kolego mrjelon 8420@ mocno przesadziłeś z negatywnymi ocenami ciągnika Kubota. Jeśli Ci nie odpowiada, to go sprzedaj. W mojej okolicy jest co najmniej 10 użytkowników , w tym ja ,tej marki i nikt nie ma tak skrajnie negatywnych opinii. Wiadomo że, każdy sprzęt ma swoje wady i zalety i trzeba je zaakceptować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kubota M9960 Dzisiaj, 12:16
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kubota M9960 Dzisiaj, 12:16
  •  

#22 Share mrjelon8420

mrjelon8420

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 13 styczeń 2017 - 14:52

kubota M9960

To nie jest tylko moja opinia. Zachęcam do zapoznania się z innymi tematami i komentarzami na temat Kuboty innych ludzi, którzy mieli z nią problemy. Mało tego problemy się powtarzają w kilku innych postach. Pęknięty  przedni most u czareczka czy ten komentarz pod jego zdjęciem innego użytkownika CYT: Coś z tymi Kubotami jest nie tak. W mojej okolicy Kubota nie ma dobrej opinii. Już w dwóch pękły obudowy skrzyń biegów. W jednej 140 km(nie znam modelu) pękła podczas orki 4 skibowym pługiem obrotowym co nie jest jakimś niewiarygodnym obciążeniem dla ciągnika takiej mocy. Nie potrafią dobrze dobrać materiału czy źle coś robią podczas obróbki ale na pewno nie jest to jakaś jedna partia wadliwych obudów bo te dwa ciągniki były zamawiane w dość sporych odstępach czasu a do tego prawdopodobieństwo tego że jakaś partia trafi do jednej gminy gdzie jest może tych ciągników z kilkanaście jest na tyle niskie że nie może to być raczej przypadek. Do tego teraz widzę jak pęka przednia oś a wcześniej były jakieś zgubione śruby. Cyrk jakiś. Teraz cieszę się że nie kupiliśmy Kuboty a była brana pod uwagę (top 3) podczas zakupu nowego ciągnika. Wybór padł na nowego John Deere i też cudów nie ma ale jak na razie jak coś padło było wymieniane na gwarancji a teraz nawet po gwaranci jak są naprawy to jak dotąt na zasadzie akcji serwisowej więc jakaś odpowiedzialność za sprzedany sprzęt jest. Nie wiem tylko jak podejdzie do tego przypadku (ze zdjęcia) kubota ale widać że już rozebrane więc na serwis nikt nie czeka. W takiej sytuacji życzę tylko powodzenia, oby jak najmniej awarii i tanich części.

Zachęcam do wnikliwej lektury bo są to fakty i doświadczenia które należy brać za niepokojące.