ciekawy111

Ursus C-360 Luzy tylne lewe koło

Polecane posty

ciekawy111    0

Witam mam do was pytanie odpaliłem 60 po jakiś 5 latach nie odpalania wystarczyło dać nowe akumulatory i odpowietrzyłem układ paliwowy odpalił za pierwszym razem i tu do was pytanie bo lewe tylne koło podczas jazdy rusza sie trochę na boki co to może być ? I jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloas    4

Na zwolnić jest dekiel na 3 śruby odkręcić je i tam jest duża śruba z podkładka koronkowa i dokręcania luz łożyska i sprawdź olej w niej
sory na zwolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Czy to naprawdę jest aż tak trudne że trzeba się na forum pytać?? 15 lat miałem i bez internetu wiedziałem jak taką usterkę naprawić Rusz głową jeden z drugim zamiast stukac w te klawisze!! Myslenie nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano82    4

Jeszcze pół roku i pojawią się wpisy- nie mam powietrza w kole co zrobić? Jak wymienić olej w silniku? I podobne. Wracając do tematu to może być zgięta felga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano82    4

O nie. To nie jest agresja a jedynie swobodna wymiana poglądów na temat kierunku w którym zmierza jakość forum. Przepraszam jeśli odebrałeś to za zachowanie agresywne. Przepraszam też że poczułeś się urażony. Na pewno jesteś wrażliwym człowiekiem i odbierasz rzeczy ogólne jako atak skierowany w twoją stronę.
Co do tematu-udało się rozwiązać zagadkę luzu w lewym tylnym kole twojego ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jeszcze pół roku i pojawią się wpisy- nie mam powietrza w kole co zrobić? Jak wymienić olej w silniku? I podobne. Wracając do tematu to może być zgięta felga.

Chciałeś zakpić z kolegi że jest nieudacznikiem a sam siebie ośmieszyłeś tą zgiętą felgą.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

To na wszelki wypadek śpieszę ci donieść że w prawym kole jest dokładnie to samo (tak jakby coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

ale typy tak mają ze delikatne odchyły sam kręciłem felgą powoli to się nie kręcilo w jednej lini są drobne odchyły Bo to Ursus i na krajowych wersjach metryczności mało co trzymali, zajrzyj do zabezpieczenia wału kola jak wszystko okey czyli felga a dokładnie mocowanie gwiazd felgi nie jest w jednej linii  lekkie przesunięcia 

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bolo12121
      Panowie co może być przyczyną stukania w zwolnicy np przy ruszaniu z miejsca do tyłu lub do przodu ale tylko pod obciążeniem np z załadowaną przyczepą słychać takie stuknięcie dodam jeszcze ze na łączeniu pochwy i zwolnicy od czasu do czasu kapnie olej ??????
    • Przez Celownik07
      Dzień dobry,
      Dużo roboty jest z wymianą tych uszczelniaczy (14 i 17) w tylnym moście c355 ? mam wyciek od spodu w zaznaczonym miejscu (nie pamietam ktory to otwor dokładnie) i zastanawiam sie czy dużo jest przy tym dłubaniny, bo jakiegoś spektakularnego wycieki nie ma ale wolna chwilą chciałbym tam zajrzeć. Da rade samemu zwalić zwolnice/pochwe czy trzeba jakiegos pomagiera?
      Majac już to rozebrane warto cos sprawdzic/wymienić dodatkowo? 
       





    • Przez agrodara
      Witam.Mam od pewnego czasu problem polega on na tym że podczas ruszania piszczy i zgrzyta  w zwolnicicy dzieje się tak przez kilka metrów póżniej cicho macie jakieś przypuszczenia co może się tam dziać  .Pozdrwaiam
    • Przez jerry4424
      Cześć nadszedł czas na zmianę przewodow chlodnicy w mojej siuntce jakiej marki są teraz najlepsze , żeby wytrzymało trochę ,a nie ciekło po tygodniu ?
    • Przez TheAgroTV
      Witam pacjent c360 tylne lewe koło . A mianowicie jest bardzo duży luz w kole podczas szarpania za koło jedną ręką słychać stukanie i luz, w czerwcu były zmieniane 2 łożyska na wale koła i nakrętki zostały dokręcone do oporu wtedy jeszcze nie było takiego luzu jak teraz i przed wymianą łożysk był raczej mniejszy luz. W czym mam szukać przyczyny? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj