Polecane posty

Witam wszystkich, chciał bym postawić tunel foliowy, pod rzodkiewkę lub rozsadę bobu, po czym przeznaczyć tunel na paprykę, ogórka czy pomidora. Od początku myślałem o metalowej konstrukcji tunelu, ale przy takich rozmiarach był by to spory wydatek i pomyślałem jeszcze o tunelu konstrukcji drewnianej. Interesuje mnie tunel długości 30m, szerokości 7m i wysokości 2m. Niestety nie wiem jak obliczyć koszt takiego tunelu, ponieważ nie mam w tym doświadczenia i nie wiem jakiego materiału potrzebuje na konstrukcje.

 

Jakiej grubości powinny być słupy główne, a jakie listwy nad głową i reszta konstrukcji? Proszę o pomoc.

 

 

 

 

Interesuje mnie coś takiego jak widać na zdjęciu z Google poniżej:

post-190839-0-44435500-1465391823_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez case135
      Witam:) Mam takie pytanko, czy wie ktoś co może być powodem nie działania nagrzewnicy w kabinie?? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz:)
    • Przez sparta
      Witam. mam problem z ogrzewaniem w mf 3095. odkąd kupiłem ciągnik nie było ogrzewania, rozkręciłęm u góry wszystko zeby posprawdzac i wiem ze wogole tam woda nie dochodzi, czy mogły ktos podać schemat lub informacje jak to ogarnąc aby było? bo za tydzien musze ze zbożem jeździć i nie chce zmarznąc ^^
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez ecooleje
      Oferuje bardzo tani olej grzewczy o podanych w zalaczniku parametrach. Olej idealny do większych piecy powyżej 50-60kw oraz nagrzewnic itp. Możliwośc dostarczenia próbek 25l. Ilości od 1 mauzera do cysterny. Transport na terenie woj Łódzkiego praktycznie gratis. cena za tone 1800netto. Więcej informacji pod numerem tel. 511040111 lub email ecooleje@gmail.com
       
      Zapraszamy

    • Przez miskoo
      Witam wszystkich,
      Jestem tu nowy (prawie, bo przeglądalem to forum jakiś czas bez rejestracji)
      Rozwiązania mojego problemu tutaj nie znalazlem w innych postach, więc pokornie proszę o pomoc i opisuję sytuację.
      Otóż Case MX90c nie osiąga temperatury, czasami ledwo wskazówka dotknie zielonego pola (przy dużym obciążeniu), ogrzewania brak, chlodnica zimna.
      Bylem pewny , że to termostat się zawiesil w pozycji otwartej. Zamówilem nowy. Po rozkręceniu okazalo się,  że są dwa obok siebie:) i oba zamkniete .  Wlożylem oba stare i ten nowy oraz termometr do garnka z woda i na gaz z nimi. WSZYSTKIE otworzyly sie równo przy 82 stopniach (tak jak na nich napisane) WTF? Zalozylem spowrotem jeden stary(bardziej czysty) i jeden nowy. Wiedzialem oczywiście , że nic się nie poprawi, skoro stary dziala poprawnie.
      Ktoś coś wie? Jakaś wskazówka, podpowiedź? Będę wdzięczny
       
      ps. Przepraszam ale coś mi nie dziala literka następna po L w alfabecie:/
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj