Polecane posty

Witam, myślę nad ulepszeniem swojej łuskarki i dorobienia do niej taśmy podającej strąki pod wałki.

 

Moje pytanie brzmi, jakiej taśmy mam użyć?

Gdzie będę mógł zakupić taką taśmę, nadającą się do takiej łuskarki, aby miała odpowiednie parametry do tego sprzętu? 

 

 

Pozdrawiam

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taśma od kosa nadaje się.

W sumie coś by mozna pomyśleć. Tylko że ta taśma ma 290 szerokości, a maszynkę mam metr.. Szło by to jakoś połączyć? Dzieki za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17

Moja maszynka ma szerokości jednej taśmy jestem wstanie wyluskac 100kg/h więc nie potrzeba mi większej. Dwie osoby zsuwaja strąki na taśmę i idzie jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    34

Panowie jak to robicie że luskacie maszynką 100 kg na godzinę ?? Ja w pół dnia robiłem 200kg i więcej nie szło. Hektar dużego strąka poszedł na straty bo nie mogłem go przerobić ;/ maszynkę mam 80 cm szeroką. Po luskarce musieliśmy myć bob i sortować. Jaka macie technologie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamcio15
      Jaki polecacie sposób efektywnego oczyszczania maszyn przed malowaniem podkładem z rdzy i starej farby (oprócz piaskowania ) .Najlepiej jak by to były sprawdzone sposoby
      POZDRAWIAM
    • Przez maxhack0303
      witam kolegów. mam zamiar zakupić traktor i potrzebuje go sfinansować może ktoś poleci jakiś bank 
      a może miał ktoś styczność z ofertą firmy aureus. może powie ktoś opinie
    • Przez AdeXZet
      Witam mam problem z obwiązywaczem siatką, prase kupiłem jakiś czas temu i podczas pierwszych prób na podwórku zauważyłem że walce podające siatkę kręcą się cały czas gdy prasa pracuje, czy po założeniu siatki te walce staną? czy na napędzie obwiazywacza jest jakieś sprzęgło ( hamulec) elektryczny?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

      Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj