kowal1108

Prasa belująca gallignani 9220. Nie pokazuje ile jest materiału w komorze

Polecane posty

kowal1108    22

Witam. Posiadam prasę rolującą Gallignani 9220. Mam problem ponieważ prasa nie pokazuje mi ile jest materiału w komorze. Nie pokazuje kiedy owijać przez co muszę brać na wyczucie. Jest tam taki pręcik który powienien się podnosić w miarę zbioru materiału ale się nie podnosi. Pomimo przestawiania podkręcania przesuwania nic nie pokazuje...Podnosi się jedynie wtedy gdy cały czas trzymam gaz nie spuszczam ciągnika z obrotów i nie wyłączam wałka. Czyli musiałbym jechac cały czas prosto. Miał ktoś może taki przypadek. Jest tam tabliczka że system to Welger System. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LubieTosty    4

kup se nowa prase zainwestoj maszyne a nie jakis szajs do ktorej dokladaj kase
i wiecej czasu na usterki stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Jesteś bardzo pomocny. @kowal1108 nie poradziłby sobie bez Twojego komentarza i teraz jest Ci bardzo wdzięczny za komentaż w tym temacie. @kowal1108 odezwij się do użytkownika luke250 - ma taką prasę, może pomoże

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mieciu68
      witam mam w planch zakup prasy gallignani 2500sl zmiennokomorowej prosze jakieś opinie na temat tej prasy jak sie sprawuje
      jeżeli by ktos posiadal taka na sprzedanie to prosze pisać najlepiej woj wielkopolskie dolnoślaskie lub łódzkie
    • Przez Kedzior12
      Witam. Jaka jest wymagana moc ciągnika do prasy belującej Gallignani 3200l? Zamierzam kupić większy ciągnik i mam do wyboru Farmtraca 670 DT (66KM) lub Farmtraca 675 DT (75KM). Chciałbym także, aby maszyna nadawała się do ciągnięcia transportu bel siana (ok. 23 na raz). Gdybym wybrał 670 DT, mógłbym kupić nowy ciągnik z gwarancją na 2 lata. Gdyby zaś 675 DT, to musiałbym celować w używany do 100000zł. Poradźcie, gdyż nie chcę źle wybrać. Gdyby ktoś chciał mi doradzić inny niż któryś z wyżej wymienionych, to dodam, że nie może być starszy niż 5 lat (dofinansowanie z UE).
    • Przez SamexD
      Witam wszystkich mam na sprzedaż prasę Gallignani 3120L :)Jak ktoś chcę jakieś informację lub więcej zdjęć proszę pisać na priv  

    • Przez Kedzior12
      Witam. Poprzedni właściciel zgubił pompkę od centralnego smarowania łańcuchów w prasie Gallignani 3200l. Prosiłbym posiadaczy tego modelu jak i pochodnych o zrobienie zdjęcia owej pompki i jej lokalizacji, oraz o podanie sposobu jej napędzania. Wiem tylko tyle, że znajdowała się po prawej stronie przy sprężynach od zgniotu komory (jest tam wyprowadzony przewód z filtrem biegnący od pojemnika z olejem,a nad tym znajduje się rozdzielacz na wężyki). Instalacja jest oryginalna.
    • Przez Kedzior12
      Kupię pompkę do centralnego smarowania do prasy zwijającej Gallignani 3200l (rok produkcji 1992r.).
      Może być z innego modelu lub innej prasy, oby takiego typu jak na zdjęciach.
      Stan techniczny: sprawny
      Cena: do uzgodnienia.
      Kontakt: telefon: 504956436 lub email: lanski@onet.eu
       




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj