Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca we Francji na uboju

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ipf_jobs

ipf_jobs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 08:11

Witam,

dla naszego Klienta poszukuję osób do Francji na stanowisko uboju. Praca od zaraz. Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny 571 339 606.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca we Francji na uboju Dzisiaj, 21:07
  •  

#2 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 08:49

A bujaj się cwaniaczku, ktoś będzie tyrał przykładowo za 7 euro na godz a ty zgarniesz 3 euro/h od jego pracodawcy za pierdzenie w fotel  "Agencja Pracy" - legalny handel niewolnikami , no bo jak to inaczej nazwać 

#3 Share MlecznyNarkotyk

MlecznyNarkotyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 10:06

Praca we Francji na uboju a Ty jak byś znalazł pomysł na życie w którym malo zrobisz i duzo zarobisz tez bys chcial zeby Ci tak pier**lili na lewo i prawo(za przeproszeniem) bo wyzysk bo wyzysk nie zwracaj uwagi na niego, z Ciebie to dobry urzędnik by byl bo kłode pod nogi każdemu byś rzucił

#4 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:09

Chciał byś pracować za 10zł/h wiedząc że Twój kolega na stanowisku obok zarabia 14zł/h robiąc to samo? A może za miesiąc agencja zwiezie Ukraińców którzy będą tyrać za 4zł/h i nie będziesz już potrzebny? I okazuje się że to jedyne miejsce pracy w okolicy a masz żonę i dzieci na utrzymaniu i co robisz? Postaw się na miejscu przeciętnego Polaka a nie widzisz tylko czubek własnego nosa... Ja jako rolnik widzę jak mnie dymają właśnie tacy jak autor tematu, wszystko się kręci wokół rolnika czy robotnika, każdy chce zarabiać coraz więcej zabierając temu niżej tylko rolnik czy robotnik komu zabierze? Krowie da połowę dawki paszy, ziemi da połowę nawozów i w ten sposób zwiększysz zyski? 

#5 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:15

Jakie stawki w tej pracy? Pewnie około 7 Euro?

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#6 Share MlecznyNarkotyk

MlecznyNarkotyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:20

Praca we Francji na uboju po to są spółki aby zapobiec temu co Ty mówisz, z kims kto sam oddaje 5tys litrow miesiecznie mleczarnia nie będzie pertraktować wyższych cen ale jak już Was będzie 3 i zamias 5 oddacie 30 czy 40 tysiecy litrow na miesiac to juz mozna liczyc na wieksze stawki tylko trzeba chciec i kombinować a nie narzekac bo poseł 20 tys na miesiac dostaje

#7 Share lazik11441

lazik11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (produkcja zwierzęca, roślinna, mechanizacja rolnictwa, itp) Mechanika samochodowa, muzyka :3

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:21

Praca we Francji na uboju dokładnie jakie stawki:)

#8 Share MlecznyNarkotyk

MlecznyNarkotyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:24

Praca we Francji na uboju dlaczego sami sie na to skazujecie wybrali pis bo 500+ i jakies "zmiany w gospodarstwach" na chwile obecna patologia oraz podatki pna się w góre, oni niszcza gospodarke bo po co ma zbierac truskawki czy sadzic czosnek skoro moze miec 4 dzieci i siedziec na d*pie pomyslcie ludzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:36

po to są spółki aby zapobiec temu co Ty mówisz, z kims kto sam oddaje 5tys litrow miesiecznie mleczarnia nie będzie pertraktować wyższych cen ale jak już Was będzie 3 i zamias 5 oddacie 30 czy 40 tysiecy litrow na miesiac to juz mozna liczyc na wieksze stawki tylko trzeba chciec i kombinować a nie narzekac bo poseł 20 tys na miesiac dostaje

Spółki to są dobre jak są skarbu państwa, wtedy jest duże pole do działania i mała odpowiedzialność  ;) Ty jesteś rolnikiem? Bo bredzisz jak jakiś tęgo szkolony pan prezes na posadce u tatusia... Jak mały ma się zrzeszać w grupy jak duży produkuje po kosztach? Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy 

#10 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 07 czerwiec 2016 - 11:53

Praca we Francji na uboju Jak duzy taniej to albo isc w jego slady albo ekologia

#11 Share MlecznyNarkotyk

MlecznyNarkotyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 12:30

Praca we Francji na uboju to skoro piszę źle, to proszę o przetarcie mi oczu i wytłumaczenie w czym się mylę. Nie chce tu siać zamętu ale robotem nie jestem tez się mylić mogę

#12 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 13:00

Nie chodzi o opłacalność. Temat dotyczy wyzysku z robotnika, porównałem go do wyzysku rolnika bo myślałem że nim jesteś. Kiedyś ktoś wstawił link do artykułu z jakiegoś Ukraińskiego portalu gdzie czarno na białym pokazane były ceny polskich nawozów na Ukrainie - były ok 400zł/t tańsze niż u nas - nasze nawozy, gdzie rolnik z Polic płaci za nie 1200zł/t a Ukrainiec w centrum 800zł/t-  to nie jest wyzysk polskiego rolnika? Imprezy rolnicze full wypas sponsorowane z arimr, arr, mleczarni, masarni itp - a wieczorem przy gorzale prezesik śmieje się że od jutra świnie czy mleko zrobi 2gr tańsze i mu się impreza zwróci to nie jest dymanie rolników? Jest, zarówno małych jak i dużych. A Ty w pierwszym poście napisałeś oburzony że autor znalazł sobie sposób na życie a ja mu w tym przeszkadzam..... Niech robi co chce, ja tylko pisze to czego on nie napisze żeby nie zrazić potencjalnych chętnych 

#13 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 07 czerwiec 2016 - 14:15

Praca we Francji na uboju Jak któś chce robic za 2euro np to niech robi, wolny rynek wolna wola ;)

#14 Share MlecznyNarkotyk

MlecznyNarkotyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 14:29

Praca we Francji na uboju dziękuję za udzielenie odpowiedzi ;) źle zrozumiałem i moje zniesmaczenie nie miało podstaw za co przepraszam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share zbycho77

zbycho77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 07 czerwiec 2016 - 21:07

Nie lepiej na miejscu poszukać ,podobno jest tam dużo uchodżców chętnych do pracy .