Skocz do zawartości

Zdjęcie

alleopony24.pl - nie polecam

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zmstr

zmstr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 19:16

Jakiś czas temu ze starości pękła mi opona w rozrzutniku. Druga nie wyglądała lepiej, więc postanowiłem zakupić komplet. Znalazłem na OLX ogłoszenie z interesującymi mnie oponami w atrakcyjnych cenach. Tutaj link do archiwalnego ogłoszenia:

http://olx.pl/oferta...57-IDaA3DZ.html

Sprawdziłem, czy sprzedający to nie jakiś oszust. Okazało się, że duża firma sprzedająca opony, więc postanowiłem zadzwonić się upewnić, czy mają na stanie. Sprzedający kazał mi wysłać wiadomość przez olx z danymi do wysyłki i faktury i czekać na kuriera. Tak po tygodniu zacząłem się zastanawiać, gdzie te opony. Wszedłem na olx, okazało się, że wiadomość odczytana, więc dane dostali. Puściłem drugą wiadomość przypominającą. Wolałem to niż telefon, bo facet dziwny w rozmowie i ciężko się z nim rozmawia (jakby się z choinki urwał/obudził i nagle ocknął się, że coś tam faktycznie sprzedaje, do tego trzeba go za język ciągnąć, bo nie za bardzo chyba rozumie, że na pytania się odpowiada). Na drugą wiadomość nie raczył odpowiedzieć do dzisiaj, a minęło kilka dni. Niepoważna firma - totalnie niepoważna. Aha i jakby ktoś podrzucił pomysł, żeby do nich zadzwonić. Po co? Umówiliśmy się na dane przez olx, nr telefonu tam miałem zostawić w razie kontaktu, to ja mam się dopytywać co chwila i domyślać, że nie wysłali? Nie mam zamiaru psuć sobie nerwów i dzwonić jeszcze raz, bo jak mnie raz olali, to mam ich głęboko w poważaniu i niech się swoimi oponami wypchają z takim podejściem do klienta. Najgorsze jest to, że przez takich "solidnych" sprzedawców straciłem czas, bo kupiłbym gdzie indziej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
alleopony24.pl - nie polecam Dzisiaj, 23:41
  •  

#2 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 23:13

Rozumiem Twoje wkurwienie ale na pocieszenie powiem Ci, że jak byś kupił te opony to byś się długo nie cieszył bo to totalne gówno...super shit a nie super king :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 19 czerwiec 2016 - 16:52

ja kupiłem u nich komplet 4 opon z felgami i niema żadnych problemow,wszystko zamawiane telefonicznie