Zaloguj się, aby obserwować  
zetorek10145

Jaki agregat uprawowo siewny do zetora 10145

Polecane posty

mlody3320    6

pod kukurydze to juz nie wiem bo nigdy jej nie sialem i prawdopodobnie siac nie bede:P a co do tego ugoru...to nawet i talerzowy bedzie mial problemy...bo jak nie w agregacie sie zapch to w siewniku:P lepiej jest siac na dobrze zaorane pole...wtedy idzie jak po masle..nawet aresem 2L:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek835    0
pod kukurydze to juz nie wiem bo nigdy jej nie sialem i prawdopodobnie siac nie bede:P a co do tego ugoru...to nawet i talerzowy bedzie mial problemy...bo jak nie w agregacie sie zapch to w siewniku:P lepiej jest siac na dobrze zaorane pole...wtedy idzie jak po masle..nawet aresem 2L:):)

Dobrze to nie bedziemy sie sprzeczać ale u mnie w poznaniaku to jest sporo miejsca niedzy redlicami i to musi juz byc naprawde paskudne pole rzeby sie zapchało.

A tak na koniec to kazdy ma troche racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

co bedzie lepsze ares 2l z packerem czy 3l z rurowym?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Zależy od ziemi.,Jak masz dość lekkie to ja bym brał wał rurowy. U nas sąsiad ma agregat 3m Rol-masz Kutno ze zwykłymi wałami i na 3,4klasie ziemi bardzo dobrze kruszy , a współpracuje z Ursusem 1044 92km, czyli gabarytami podobny do twojego Zetora 10245.

http://www.allegro.pl/item340992843_rolmas...o_3m.html#photo to jest taki sam agregat jak mojego sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

co powiecie o maszynach z POM Brodnica?

Biore teraz pod uwage agregat uprawowo-siewny U644 3m z wałem rurowym.

Pytanie tylko czy te maszyny sa warte takich pieniedzy? taki agregat kosztuje 10900netto, minus ewentualnie rabat od dilera.

Słyszałem ze to jest uznany sprzet i sie bardzo powaznie zastanawiam czy taki czy moze 5tys tanszy agromasz, głupi juz jestem,

stwierdzilismy z ojcem ze na 95% kupimy nowy agregat i uzywany siewnik.

Tylko w koncu kurcze co wybrac?

co do samego agregatu z pomu brodnica - jest wariant z wałem rurowym 540 albo z wałem 410 i do tego włóka - który bedzie lepiej doprawial, co byscie wybrali?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj