Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przetrzasacz karuzelowy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share XPredComt

XPredComt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 17:06

Przetrzasacz karuzelowy

witam serdecznie w zeszłym roku zakupiłem przetrząsacz karuzelowy 6 ram prima limanowa !! powiem sczerze mam problem z jego ustawienie  nie wiem jak go skęcic ustawić  zeby brał cały pokos a nie robił z dwóch jednego na środku na jakim biegu ilu obtotach go użytkować prosze o porady zdjęcia >> ciągnik to ursus c 330  łaki w miarę równe ! wielkie dzieki  za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przetrzasacz karuzelowy Dzisiaj, 07:16
  •  

#2 Share wincenty5

wincenty5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 18:38

Przetrzasacz karuzelowy

Mam taki przetrząsacz tylko innej firmy i już stary i musze powiedzieć że praca tym cudem polskiej techniki to kalectwo.One są produkowane do kosiarek o szerokości roboczej około 165cm.Tylko od takiej kosiarki rozstaw dwóch przekosów jest taki że trafiają centralnie na środek gwiazd i wtedy dobrze w miarę rozrzuci.Gdy rozrzucasz przekosy po kosiarce 135 cm to one leżą bliżej siebie i nie trafiają centralnie na gwiazdy i zostaje pomiędzy gwiazdami nierozrzucony materiał.

Właśnie największą wadą roztrząsaczy na pasek jest to że zęby nie zachodzą za siebie aby przy poślizgu paska nie uderzały w siebie a to niesie za sobą efekt niedokładnego wybrania materiału między gwiazdami.W roztrząsaczach przekładniowych tego problemu nie ma .

Co do tego że zwala w jeden tak jakby wał to normalne.Zieloną trawę w miare jeszcze rozrzuci ale potem już prawie suche to zwala na środek i nic nie zmienisz tego ani obrotami ani pędkością.Trawa zielona jest ciężka i trzyma się zębów dobrze to spada póżniej na bok szeroko a siano jest lekkie i śliskie to spada zaraz blżej środka w ten jakby wał

Spadający pasek to mógłby być odrębny wykład ale nie o tym było pytanie.Tylko dziwi mnie to że to dalej produkują i ludzie jeszcze to kupują.Za niecałe dwa tysiące można mieć czterogwiazdowy na tryby zachodni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 20:31

Przetrzasacz karuzelowy

każdy dobrze o tym wie że ten grat na pas to szmelc jakich mało. Wystaw to za 500zł i miej nadieje ktoś to zechce a kup sobie porądną używke na przekładnie