Slawek0

Deutz Fahr Agrotron 120 mk3 (2001) - problem z klimatyzacją

Polecane posty

Slawek0    3

Witajcie!

 

Niedawno zakupiłem ciągnik Deutz Fahr Agrotron mk3 120, okazało się że nie działa klimatyzacja.

 

Wezwałem elektromechanika i stwierdził nieszczelność skraplacza/chłodnicy klimatyzacji.

Sprawdzałem w internecie jak wygląda koszt [oscyluje w okolicach 1800 - 2500 zł]

 

Moje pytanie:

Czy wiecie gdzie mogę kupić skraplacz/chłodnicę taniej lub czy mogę ją jakoś zregenerować/uszczelnić?

 

Ponad to słabo w ciągniku działają nawiewy. Czy przyczyną jest jedynie filtr kabinowy i dmuchawa zlokalizowana pod siedzeniem?

Czy wystarczy ją przeczyścić i sprawdzić jej poprawność działania + wymiana filtra kabinowego? 

A może co innego może być przyczyną?

 

Aha.. Czy filtr kabinowy jest również zlokalizowany pod siedzeniem? 

 

Pozdrawiam,

Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

filtry kabinowe masz w słupkach kabiny, jak dmuchawa działa na wszystkich biegach to pewnie masz zabrudzoną nagrzewnice i parownik i słabo przepuszcza powietrze.


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny22   
Gość johny22

Pod siedzeniem masz dwa wentylatory. U mnie w 150 też był słaby nawiew to okazało się że pracował tylko jeden wentylator bo przy drugim rezystor nastawny jak dobrze pamiętam był walnięty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj