Konsultant_HRIC

Oferta zawodowa - Opiekun Regionu B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

Polecane posty

Dla naszego Klienta,

dużej międzynarodowej firmy z branży maszynowej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce w Polsce od co najmniej kilkunastu lat,

poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Regionu / Doradca B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

 

Region działania: Mazowsze Północne

 

Główne zadania:

  • realizacja planów sprzedaży produktów na podległym terenie Mazowsza Północnego
  • przygotowanie oferty handlowej
  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi dealerami na podległym terenie oraz poszukiwanie nowych partnerów do współpracy
  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami
  • przeprowadzanie działań marketingowych i szkoleniowych
  • koordynacja strefy logistyki i transportu na podległym terenie
  • raportowanie działań do przełożonego

Wymagania:

 

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne)
  • znajomość techniki rolniczej, w szczególności budowy maszyn rolniczych i ciągników
  • min. 2-letnie doświadczenie handlowe w branży rolniczej/maszynowej/motoryzacyjnej
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu
  • dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia
  • pracę w systemie home-office
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.

 

Chętnie przekażę więcej szczegółów.

 

Konsultant HRIC

 

Edytowano przez Konsultant_HRIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przekazuj, a najpierw napisz jaka to firma! To powinno być karalne, mam aplikować nie wiedzac gdzie? Na szczeście bezrobocie spada i zaczniecie szanować bardziej pracowników. Zwykłe wyłudzanie danych osobowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez massey87
      Czy jest gdzie wypozyczyc ciągnik w woj. Mazowieckim?
    • Przez Grzebcio
      Witam,

      niedawno nabyłem tegorocznego deutza keyline f70 i po paru naprawach, nie wiem czy mam zgłaszać kolejne czy zaufać wkurwionemu już serwisantowi. Pytania kieruję do użytkowników agroluxów oraz agroplusów gdyz skrzynia 15x15 (rewers mechaniczny) chyba się nie zmieniła. Także:
      -czy tylny most/skrzynia/rewers (nie wiem, które dokładnie) powyżej 15~20 na pusto powinien wydawać dźwięki jakby na trybach były luzy (wręcz trzaski/stuki)
      -oraz czy po nagrzaniu się ciągnika wspomaganie kierownicy bez przekroczenia 1300 obrotów powinno działaś ze znacznym oporem wręcz uniemożliwiając oporem kręcenie na postoju, podczas jazdy już spoko ale przy gwałtownych skrętach nie wyrabia na wolnych obrotach.
    • Przez Piszczu
      Jezeli jestem rolnikiem,oplacam obowiązkowy krus oraz korzystam z dofinansowań-młody rolnik oraz modernizacja gospodarstw rolnych i chciałbym sobie "dorobic" poza gospodarstwem to jest taka możliwość? Moge wtedy zawiesić krus,jeżeli w dofinansowaniach jest napisane,ze muszę być ubezpieczony w krusie? Jak to się ma do tego? Można to jakaś "ominąć "?
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, jaki kombajn kupić za 25000zł? Zastanawiałem się nad Fortschritt E-514 ale czy warto? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj