sosek xu li

John Deere 2266 -Wymiana półosi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sosek xu li    4

Witam, przeryłem forum ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Chcę wymienić łączniki i ośki łączące skrzynię ze zwolnicą (John Deere 2266 HillMaster). Prawą ośkę tą dłuższą zdemontowałem bez większego problemu. Mam natomiast problem z lewą krótką. Nie mam pomysłu jak ją wyciągnąć. Ktoś jest w stanie doradzić, żeby obyło się bez demontażu skrzyni albo zwolnicy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesiu19911    25

Bez odsuniecia skrzyni albo zwolnicy nie dasz rady. Przerobione to u mnie w pracy w 2264.Teraz przed zniwami regenerwane byly obie zwolnice(trzeba wyciagac razem z calym "zawiasem" HL)  do tego laczniki polosie i te walki z frezami co wychodza ze skrzyni. 

 

Tak przy okazji masz moze rozpiske bezpiecznikow? Ja mam problem bo nie mam pradu na wycieraczki oswietlenie kabiny i w zbiorniku.Palilo mi bezpiecznik F36 30A pod odlaczeniu oswietlenia w zbiorniku przestalo ale dalej nie mam reszty

 

Edytowano przez Lesiu19911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj