Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proszę o pomoc

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 30 maj 2016 - 18:12

Proszę o pomoc

Witajcie drodzy rolnicy i miłośnicy rolnictwa i tego forum :)

Zwracam się do was z zapytaniem może głupim dla niektórych którzy to przeczytają ale mam nadzieję,że zrozumiecie mnie i moją wypowiedź i zapytanie które teraz kieruję do was a mianowicie :

''czy słyszeliście kiedyś o jakimś szrocie -złomie co skupuje maszyny rolnicze i później można je tanio nabyć ,chodzi mi głownie o woj.Małopolskie okolice Wadowic,Kraków,Oświęcim i niedalekie okolice''.

Pytam dlatego ,że chciałbym kiedyś założyć swoją małą gospodarkę po szkole rolniczej do której obecnie uczęszczam lecz nie stety rodzice nie posiadają pola i dlatgo nie wiem czy kupowanie drogie sprzętu miało by jaki kolwiek sens zakupu.Dlatego proszę o taką informację doradę wiem ,że kupno ze szrotu-złomu równa się z dołożeniem pieniędzy na renowację sprzętu ,ale nie chciałbym naraz dużo wydawać .

Proszę o pomocne informacje z góry dziękuję i pozdrawiam was serdecznie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Proszę o pomoc Dzisiaj, 05:10
  •  

#2 Share gabrysiek

gabrysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 30 maj 2016 - 21:22

Proszę o pomoc

Głupie, nie głupie pytanie ale wydaję mi się, że jakbyś chciał nabyć jakieś maszyny to często można spotkać owe w pokrzywach u niektórych rolników co już właśnie kończą gospodarzenie. Posiedziałbyś troszkę na ogłoszeniach olx.pl i tam byś na pewno coś znalazł. Chyba że u handlarzy maszyn co przywożą z zagranicy czasami jest właśnie taki szrot rolniczy. :D Ale niestety nie zawsze cena jest taka jak na złomie. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 30 maj 2016 - 21:45

Proszę o pomoc

kiedys taki handlarz byl w przeciszowie. ale dawno tam nie bylem. dzisiaj zlom tani wiec nikt nic nie sprzedaje, kiedys w skawinie, chrzanowie  byly wielkie skladowiska i tam nieraz staly calkiem porzadne maszyny za nieduze pieniadze -1,2 zl za kg.

jesli chodzisz do najstarszej szkoly rolniczej, to nie jest mi ona obca. :D

buk, humor ,seks ,rokendrol.