Skocz do zawartości

Zdjęcie

7820

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Daro44

Daro44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 30 maj 2016 - 15:23

7820

Witam

Mam JD 7820 od niedawna, pisze na nim ,,green star ready'' - czy to jest urządzenie do jazdy równoległej ? Gdzie takie cos można dostać lub ewentualnie coś innego do bardzo precyzyjnej jazdy równoległej (+- 5cm ) ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7820 Dzisiaj, 14:40
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7820 Dzisiaj, 14:40
  •  

#2 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 03 czerwiec 2016 - 14:10

7820

tak, temat rzeka - teoretycznie usłyszysz że do powtarzalnych 5 cm potrzebujesz sf z rtk - a to bedzie kpl. nieopłacalne - zestaw ponad 50 tys. 

do większości prac wystarczy sf2(płatny) z dokładnością do 7 cm (realnie przejazd do przejazdu jakies 5) ja na tym sadzę ziemniaki i wychodzi bardzo dobrze - do siewu siewnikiem 4,8m używam zazwyczaj sf1 (darmowy) dokładność koło 10 cm, - zwykła antena z sf2 plus prosty monitor z aktywacją - może być nawet orginal greenstar - wydasz koło 10 tys. - jak chcesz większej dokładności poczekaj chwilkę aż jd zacznie sprzedawać nowe anteny sf6000 z sygnałem sf3 - czyli realnie do 3 cm.

A znaczek autotrac ready - oznacza przygotowanie ciągnika pod system prowadzenia ( czujniki skrętu , rozdzielacz hydrauliczny do skrętu i okablowanie ) wpinasz monitor z aktywacją i antenę na dach i działa.