Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danu1234
      Witam
      Mam zamiar na wiosnę budować chłodnie o pojemnosci 50m3.
      Chłodnia czynna była cały rok i temperatura stała -1,8C'
      Jaki koszt materiałów i agregatu?
      Jaki musi być mocny agregator chłodniczy oli wat ?
      Jaki byłby koszt dzienny chłodni.
      W chłodni znajdowały by się sadzonki truskawek frigo.
      Chłodnie zbudowałbym własnymi rękami więc robocizny nie liczyć.
      Prosze o odp.
      Pozdrawiam
      danu1234
       
      prosze o pomoc!
      Zgóry dziękuje!
      Pozdrawiam
    • Przez kalwas
      Witam, z jakiego materiału należy dać rury stanowiskowe do dojarki? Tzn. metal czy można plastik zgrzewany? Dopiero teraz zakładam dojarkę i nie miałem z tym do czynienia. Dojarka jest już kupiona, sprawdzona, od znajomego, który by mnie nie oszukał. Jest brak pulsatora, orientuje się ktoś może ile kosztowałby nowy pulsator do dojarki alfa laval, lub regeneracja starego?
    • Przez krzysiekszablowski
      Sprzedam zbiornik do mleka Alima Bis 530L. Cena do negocjacji. Województwo Podlaskie. Więcej informacji pod nr. 725039507 


    • Przez alexq5v
      Witam, to mój pierwszy założony temat więc nie denerwujcie się jeżeli coś nie tak robię. Moje pytania odnośnie tematu to czy ktoś budował taka chłodnie, czy jest ona droższa od tej w technologi tradycyjnej, jakie są plusy, minusy ogólnie jak najwięcej informacji związanych z taką budową i mniej więcej jakie wychodzą koszta przy stawianiu takiego budynku. Ja planuję budowę chłodni o wymiarach ok. 11x16x8 gdzie pojemność komory to ok 100ton.
    • Przez mercurial2000
      Poszukuję tabeli, w której są przeliczone centymetry ze zbiornika na litry. Chodzi o zbiornik Alfa Laval 1800 litrów, zwykły, otwarty, rok 2001. Zdjęcie, skan, ksero, wszystko mile widziane.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj