Skocz do zawartości

Zdjęcie

prędkościomierz do oprysków

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share polegllass

polegllass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 czerwiec 2016 - 00:02

prędkościomierz do oprysków Teraz widzę że doczytales, że są jeszcze karty SD, jeszcze trochę i sam zbudujesz jakieś urządzenie. Bez urazy ale swoim podejściem, słownictwem i postawą zamiast się przysluzyc zaszkodziles temu forum bo zanizyles jego poziom. Pewnie uważasz że Ci wolno bo tutaj są rolnicy,ale czy wiesz, że to bardzo dobrzy, elokwentni i wysokiej kultury ludzie? To branża ktorą polubiłem od samego początku właśnie z powodu wysokiej klasy osobowości, to się czuję już przy pierwszym zdaniu przez telefon. Czy Ty myślisz że im się nie rzuca w oczy twoja kultura i szacunek do innych zwłaszcza nowych na tym forum? Myślisz że coś udowodniles... nie mylisz się bo udowodniles bardzo wiele. Nie będę dalej uczestniczył w tej farsie. Wieszajcie psy na mnie ile wlezie ...wierze ze poczujecie się dzięki temu dużo lepiej. Żegnam Panie Moderatorze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prędkościomierz do oprysków Dzisiaj, 08:56
  •  

#22 Share polegllass

polegllass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 czerwiec 2016 - 06:04

A i jeszcze jedno, jest taka anegdota. Po długim procesie sąd skazał mężczyznę na karę 10 lat pozbawienia wolności za zabójstwo. No...jedyne dziesięć gdyż uwzględnił jedną okoliczność łagodzącą, mianowicie, że to nie on zabił. 

Właśnie taką farsę tu robicie i w dodatku szczególnie ty moderatorze się z tym nie kryjesz.

Nie będę nic tutaj udowadniał z góry nastawionym "sędziom" bo taką rolę tutaj gracie ty wraz ze swoim kolegą. 

O takich forach piszą nowo powstające o równoległej tematyce portale, starające się bardzo dbać o to by takiej łatki im nikt nie przypiął. Jest niestety plaga takich postaw jaką pokazałeś. 

Pan i władca się znalazł któremu wszystko wolno bo ma dużo gwiazdek lub ktoś mu nadał prawo do moderowania. 

Nie zamierzam marnować więcej czasu na odbijanie piłeczki, dlatego to jest moja ostatnia tutejsza wizyta. 

Po raz kolejny apeluję o łaskawe usunięcie mojego konta. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 01 czerwiec 2016 - 07:35

Kilka osób zadało ci konkretne pytania, a ty nie potrafisz na nie odpowiedzieć, bo zwyczajnie nic na ten temat nie wiesz. Kazali ci to wciskać, więc wciskasz. Jak wszyscy krawaciarze (czyt. przedstawiciele handlowi) próbujesz znaleźć frajerów na nikomu niepotrzebny wynalazek, bo masz płacone od ilości sprzedanych sztuk, a nie potrafisz podać kilku szczegółów technicznych sprzedawanego produktu. A te szczegóły są bardzo istotne dla klienta, a dla mnie jako specjalisty elektronika jeszcze istotniejsze. A ty ciągle idziesz w zaparte i wciskasz bzdury, których was uczą na szkoleniach dla krawaciarzy. A właśnie taką postawą spowodowałeś,  że wśród użytkowników tego forum nie sprzedasz nic. Ale nie przejmuj się, nie jesteś wyjątkiem. Wszyscy krawaciarze zachwalają swój produkt, dopóki nie trafią na kogoś kto wie na jego temat więcej od nich. Wtedy zaczynają iść w zaparte. Nie jesteś pierwszy i nie ostatni. A co do zbudowania takiego urządzenia, to można je wykonać w jedno popołudnie. A jako ciekawostkę powiem ci, że PCB do tego mogę zrobić w godzinę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 01 czerwiec 2016 - 08:45

W zasadzie wszyscy tu jesteśmy sobie Kolegami, nikt dla nikogo nie jest Panem, ale jak już to można i tak się zwracać, tu jest forum, a nie seminarium biznesowe.

Panie użytkowniku z nickem  polleglass,  założyłeś temat  dość charakterystyczny i na rynku elektroniki dedykowanej opryskiwaczom nie ma już urządzeń tylko do wskazywania prędkości, te prędkościomierze od wielu lat są wkomponowywane w elektronikę ciągnika. Fakt, standardowo nie są oparte na sygnale satelitarnym ale za dopłatą i satelitarne sterowanie założą.

Co do satelit i dokładności prędkościomierza to czytam  o GPS, ale nie wiem pod jakim systemem GLONAS, DGPS GALILEO, GIS, ze stacjami RTK czy bez... precyzja której klasy. 

W kwestii opryskiwacza to nie jest mi potrzebny już sam prędkościomierz, mam cały system kontrolno-pomiarowy z układem sterowania opryskiwacza (w zakresie ograniczonym), mimo ceny ponad 10 tysięcy jest bez GPS i daleko odbiega  już od dzisiejszego znaczenia słowa "precyzja" w gospodarstwach rolnych

Nadal mimo wielu Pana postów praktycznie nie wiem nic  na temat samego towaru jak i  wykorzystania go w moim sprzęcie czy też gospodarstwie.Irytujące.

Edytowany przez Pigmei, 01 czerwiec 2016 - 13:03.