reflex52

Jak wymienić łożysko górne zwrotnicy w ares 550

Polecane posty

reflex52    0
Napisano (edytowany)

To jak w temacie jak wymienić łożysko górne zwrotnicy w ares 550. Proszę o jakieś wskazówki ,podpowiedzi.

 

Wymieniał ktoś może ?

Edytowano przez reflex52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie mam prośbę do posiadaczy prasy JD 550 z odrzutnikiem bel, a mianowicie tam od siłownika klapy idzie płaskownik z otworami, do którego prawdopodobnie jest montowana linka która ma za zadanie podnosić odrzutnik do góry aby bela swobodnie wypadła.  Wiec potrzebował bym zdj jak ta linka ma być poprowadzona aby było wszystko ok i długość. Teraz drugi problem. Nigdy nie miałem styczności z prasa pasowa i jeżeli mam spinki ciut rozerwane i wytarte to muszę je wywalić odciąć kawałek pasa tam gdzie były montowane stare ? i następnie zamontować nowe i będzie dobrze ?  czy trzeba robić wstawkę ?   Pozdrawiam !
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie, mam  zużyte panewki na podrzutniku cenna dość wysoka moje pytanie brzmi czy ktoś dorabiał takie panewki z jakiegoś materiały ? może teflon  albo coś? 
    • Przez krzysztofgru1
      Witam mam pytanie, co oznacza kontrolka nr 5
    • Przez zieli88
      Witam,
      Ostanio podczas ruszania ze skrzyżowania znikły półbiegi i przełączyło automatycznie na najwyższy (było trzeba zredukować głównymi żeby ruszyć). Na wyświetlaczu przy zegarach normalnie przełączają się od 1 do 4 ale brak jest żadnej reakcji. Sprawdzone zostały elektrozawory za prawymi schodami i wogóle nie dochodzi tam prąd, ewidentnie jest problem z elektryką, z góry dziękuję za podpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj