Skocz do zawartości

Zdjęcie

Talerzówka co wybrać??

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michu20

michu20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 96 postów

Napisany 29 maj 2016 - 15:11

Talerzówka co wybrać??

Witam panowie Przymierzam się do kupna Talerzówki rozglądałem się trochę i spodobała mi się talerzówka Tolmet Megatron szerokość jak dla mnie to 4 lub 4,5 m co myślicie o tej firmie, może macie jakieś inne propozycje godne polecenia 

wybieram się na opolagre tam pooglądam sobie dużo takich sprzętów ale wolał bym usłyszeć opinie użytkowników 

talerzówka robiła by u mnie rocznie do 200ha również w uprawie bezorkowej tak że licze na waszą pomoc ;)

Załączone miniaturki

• 828227049_3_1080x720_brona-kompaktowa-hydrauliczna-megatron-4m-45m-5m-55m-6m-firmy-tolmet-uprawa-ziemi.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Talerzówka co wybrać?? Dzisiaj, 03:56
  •  

#2 Share margerita26

margerita26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,bydło mięsne,książki.

Napisany 29 maj 2016 - 16:46

Talerzówka co wybrać??

Mam agregat talerzowy tej firmy i jeżeli wszystkie ich produkty są takie,jak ten mój,to bierz i nie rozglądaj się za niczym innym. Masywny,solidny sprzęt z grubościennych profili zamknietych,dzięki temu ciężki i nie trzeba go dociskać workami z piachem czy innymi cudami na kiju. Pracował u mnie z siewnikiem i bez,zsiekał łąkę tak,że w życiu nie domyśliłabym się,że tam kiedykolwiek trawa rosła,poradził sobie z palcem w d.... ze ścierniskiem po kukurydzy,że o ściernisku po zbożu nie wspomnę.Cena nie zwala z nóg,za swojego 2,5 m (talerze fi 560 +hydropak na dwóch siłownikach +wał spręzysty) zapłaciłam 13.000 w walucie rodzimej .  Tolmeta mam i Tolmeta mogę polecić,o innych się nie wypowiadam .Amen.

Po tym, jak wnuczka wydoiła krowę w dwie minuty babcia nabrała podejrzeń, że ta wcale nie pracuje w mieście jako nauczycielka...

#3 Share michu20

michu20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 96 postów

Napisany 29 maj 2016 - 19:37

Talerzówka co wybrać?? A jak sobie radzi na polu z kamieniami? i jak wygląda zużycie elementów roboczych jaki wał masz w swojej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share PioterKolo

PioterKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 maj 2016 - 08:16

Talerzówka co wybrać?? wiesz co bedziesz mial okazje zobacz sobie talerzowke ze Staltechu. takie zolte... pollecam. mielismyna probe jesienia 4 metry i miod malina.

#5 Share michu20

michu20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 96 postów

Napisany 30 maj 2016 - 15:41

Talerzówka co wybrać?? Oki dzięki zwrócę na nią uwagę ;-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 30 maj 2016 - 16:41

Talerzówka co wybrać??

Ja kupiłem wiosną megatrona 5m z wałem gumowym . Zrobiłem nią ok 100 ha w tym koło połowy ugoru , po orce , po poplonach pod siew bezorkowy . Powiem ci że puki co jestem jak najbardziej zadowolony . jeżeli masz jakieś konkretne pytania to pisz ...