RageMan

TRiL na UWM w Olsztynie

Polecane posty

RageMan    9

Witam. Chciałbym poznać opinie studentów na temat Techniki Rolniczej i Leśnej oferowanej przez uczelnię w Olsztynie. Chodzi mi zarówno o opinie na temat poziomu nauki jak i życia studenckiego.

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom nauki wysoki, rzeczowy i konkretny. Kierunek na wydziale bodajże WNT ( wydział nauk technicznych ) wiec na pewno łatwo nie będzie. A co do życia studenckiego to myślę że kampus chyba jeden z lepszych jeśli nie najlepszy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

jezeli planujesz zostac na gospodarstwie to znajdz inny kierunek np. zootechnika. ja tam po 7 semestrach mialem moze 4 przedmioty związane z rolnictwem. reszta to typowo techniczna nauka jak wytrzymalosc, pkm... ale co do olsztyna to jak najbardziej polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Poettinger
      kto z was tu studiuje lub studiował?
    • Przez adams
      Witam.jestem przyszłorocznym maturzystą i chciałbym zasięgnąć informacji na temat tego kierunku na poznańskim UP. Słyszałem różne opinie i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej od studiujących na tym wydziale agrofotowiczów
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w tym roku wybiera się na TRiL do Olsztyna ?
    • Przez tay29
      Witam zastanawiam sie nad tematem pracy na kierunku technika rolnicza i lesna uwm olsztyn macie jakies propozycje?
    • Przez rafal11195
      Cześć koledzy i kolezanki
      Chciałbym sie zapytac czy był ktoś z was na robocie w australii?? ostatnio czytałem że zmieniło sie cos z wizami i jest łatwiej ja dostac , no i poczytałem troche o samej pracy jaki i zarobkach. Praca jako operator ciagnika i kombajnu na 6 miesiecy , na ciagniku zarabki od 20-30 $A/h a na kombajnie około 35$A , Był ktoś kiedyś może cos o tym powiedziec? pomyslalem zeby moze sie wybrac jak skoncze studia , obrobić tam żniwa i wrócic do PL;)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj