Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson MF 520 - Pompka ręczna-zasilająca paliwa

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share seebbel

seebbel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 maj 2016 - 12:04

Witam potrzebuje kupić oryginalną pompkę paliwa do kombajnu massey ferguson 520 6cyl.
Mam dwa zamienniki i u każdej jest jeden i ten sam problem, pompka nie jest w stanie zaciągnąć paliwa z baku. Sprawdzałem je ręcznie, na przeźroczystym wężyku paliwo z butelki i wygląda na to że to co zaciągnie cofa się z powrotem i wracam do martwego punktu. Tak raczej nie powinno być, bak jest sporo oddalony, według mnie taka pompka powinna mieć spore ssanie i nie wiem, jakieś zaworek aby paliwo które zaciągnęła za pierwszym ruchem nie wróciło z powrotem? Zanim ruszę ręczną dźwignią drugi raz.
Orientuje się ktoś czy zdobycie takiej pompki oryginalnej jest możliwe? Ewentualnie gdzie jej szukać.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson MF 520 - Pompka ręczna-zasilająca paliwa Dzisiaj, 06:13
  •  

#2 Share peny259

peny259

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 26 maj 2016 - 12:23

massey ferguson MF 520 - Pompka ręczna-zasilająca paliwa skoro puszcza z powrotem to zaworek ma niesprawny. Na szybko można na wężyk założyć jakiś zaworek zwrotny. Ostatnio w grene widziałem duży wybór pompek a i w okolicy w sklepach z częściami sprowadzają pompki tylko oryginał trzeba mieć ... Może po numerze/modelu silnika by ci gdzieś znaleźli jaka być powinna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share seebbel

seebbel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 maj 2016 - 09:14

Udało się ożywić jedną pompkę, wyczyściłem ją sprayem do gaźników, ciągnie bardzo dobrze na 4m wężyka wystarczy kilka kiwnięć i paliwo jest na wyjściu.
Założę ten zaworek zwrotny przy baku i filtr przepływowy przy pompce i będę próbował.