chudy114

fendt 920 Favorit vario cieknie olej

Polecane posty

chudy114    0

Witam posiadam ciągnik Fendt 920 Vario Favorit 2000r. Ostatnio zauważyłem plamkę oleju pod ciągnikiem.Olej kapie z obudowy która znajduje się miedzy silnikiem a skrzynią nie wiem co to dokładnie jest i tam jest pod spodem prostokątne okienko (ok 10cmx5cm) w środku widać wałek chyba od przedniego napędu. Właśnie  stamtąd kapie olej.Podejrzewałem że to uszczelniacz tego wału ale wydaje mi się że olej pokazuje się nad wałkiem i tu moje pytanie czy można tam zaglądnąć od góry bez konieczności rozpoławiania ciągnika np.prze kabinę.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

A niby co w nim skomplikowanego że do serwisu trzeba od razu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy114    0

taki ciągnik nie naprawia się w stodole lecz w srewisie

 

 

Nie mam zamiaru go naprawiać w stodole,chcę się tylko dowiedzieć skąd się leje olej.Z tylnego WOMU też miałem wyciek i udało mi się wymienić uszczelniacz bez serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Bez rozpalawiania raczej nie dasz rady. Z ktorej strony by tam nie lecialo to z pewnoscia bedzie z uszczelniacza walu wiec zostaje tylko duza naprawa.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MaciejBJG
      Witam. Mam problem z niedziałającą regulacją kierownicy w fendt 926 2001r. Wymieniłem pompkę na nowy typ z odpowietrzeniem, niestety nadal nie działa. Zalałem ją gęstym płynem hydraulicznym, odpowietrzyłem (chyba poprawnie). Podobno położenie kierownicy podczas wlewania oleju ma znaczenie ponieważ w jednym wchodzi więcej oleju a w innym mniej. Proszę o pomoc.
    • Przez MaciejBJG
      Witam wszystkich czytelników. Przychodzę do was z prośbą a mianowicie czy jest ktoś w stanie rozkodować te błędy oraz podać ich wytłumaczenie. Chodzi o ciągnik Fendt Favorit 926 vario rok 2001. 
      A oto lista błędów:
      0.1.54
      A.1.24
      A.1.4B
      A.1.2B
      A.1.44
      A.1.14
      A.1.1A
      A.1.D6
      1.2.CA
      1.2.18
      1.2.A9
      1.2.B4
      1.2.1A
      4.1.50
       
      Z góry dziękuję za każdą pomocną informacje. Pozdrawiam Maciej.

       
    • Przez kubak
      Witam, posiadam Fendta 924 Vario z 2000r, potrzebowałbym do niego instrukcje obsługi, katalogi czesci, katalogi napraw, kody błedów itp. Posiada ktoś takie rzeczy lub wie kto takie ma? Pozdrawiam!
    • Przez Riczi198812
      Witam mam takie pytanko jak zmienić mile na kilometry w fendt  930 2005 rok na monitorze po prawej pokazuje mi kilometry A na tym na wprost mile tam gdzie obrotomierz
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj