Polecane posty

gerard22a    0
Napisano (edytowany)

Witam was forumowicze, Kupiłem prase deutz fahr rb 3.56 całkiem ładnie śmiga, ale mam problem z rozszyfrowaniem jego komputerka.
czy ktoś mógłby opisać jego funkcje? on pasuje do deutz oraz vicon 

Ponumerowałem dane obrazki i chciałbym byscie mi je rozszyfrowali :) 
z góry dziękuje  
5ded8b9bf7c9126a.jpg

Edytowano przez gerard22a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grybek3    31

3 licznik bel

4 ustawiasz chyba glosnosc i program na ktorym ma pracowac prasa,  czyli jedna bela z nozami a druga bez nozy.

7 wlaczanie siatki recznie

8 podnoszenie nozy lub opuszczanie i tak samo podbierak

11 ilosc owiniwc sznurka prawdopodobnie

12 tryb recznego owijania siatka lub sznurkiem albo automatyczny. czyli sam musisz naciskac przycisk po nepelnieniu beli albo automatycznie zacznie owijac.

13 reset.

dalej nie wiem. bo u mnie jest troche inny sterownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grybek3    31

a moze ktos wie gdzie mozna kupic przekladnie do prasy Vicon RF130?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerard22a    0
Napisano (edytowany)

Pierwszym  sposobem na zdobycie przekładni moze byc udanie sie do handlarzy sprzetem rolniczym, co sporowadzaja maszyny z zagranicy i zapytanie się czy oni by nie sprowadzili tego(bo niekiedy na części rozprzedają prasy), a drugim to może szukanie polskich zamienników 

Edytowano przez gerard22a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawa sterowników i paneli obsługi, porady rozwiązywanie problemów. 513411853


Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Jeśli jeszcze nie opanowałes tej prasy to podaj maila. Mam taką samą maszyne i mogę Ci podesłac katalog części i szkolenie techniczne z obsługi w języku angielskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez kudlaty22
      witam.  tesc kupil sobie prase metal fach z 562 z 2009r z aparatem do siatki.
      z grubsza wiem jak dziala belarka ze sznurkiem. zalozylismy dzisiaj siatke,nawet chyba prawidlowo.
      ale czy ktos moze mi wytlumaczyc w jaki sposob siatka zostaje odcieta po owinieciu beli. czy jest to robione przez ten sam noz co przecina sznurek czy jakos inaczej.
       
       
    • Przez Darek914
      Witam czy ktoś wie gdzie podkręcić zamki hydrauliczne w prasie sipmie z 279,morze jakieś zdjęcie gdzie to się znajduje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj