Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Głośniki New Holland T5060

Polecane posty

Gość   
Gość

Jakie polecacie głośniki do ciągników ,bo te oryginalne czeszczą już od ponad roku u kuzyna to samo się dzieje cena do ok.150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja ze starych samochodów na złomie wyciągłem. Przynajmniej konkret teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pandanger
      Witam. Chcę zamontować radio i głośniki w Forterze. I o ile na radio jest wnęka w kokpicie to o głośnikach producent już nie pomyślał (w moim starym 5340 już były dziury na głośniki a tu nie ma).
      Jak poradziliście sobie z tym problemem, czy wycinać dziury samemu? Górny kokpit jest bardzo niesymetryczny, tzn. jeden głośnik byłby skierowany w dół drugi jakoś pod skosem Jak macie wskazówki to piszcie.
    • Przez PiotrekNHts
      Witam chcę zamontować w oborze głośniki aby można było słuchać muzykę dobrze w całej oborzę głośniki będą podłączonę pod laptop lub radio i tu pytanie jakie głośniki wybrać i jakie by były najlepsze ?
    • Przez BrzozaZetor
      Witam, ten temat może i był poruszany, ale ja wciąż mam wątpliwości.Jeśli moglibyście to doradźcie jakie radio wybrać do Zetora 7045, tak aby było słychać dobrze, oraz żeby dźwięk nie był  zniekształcony. Wraz do tego radia chciałbym kupić jakieś głośniki. Jeśli możecie napiszcie swoje propozycje, gdyż niedługo będzie remont i chciałbym założyć radio
      A i byłbym zapomniał, cena jaką mogę przeznaczyć to tak około 150zł(może nieco więcej ) 
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam pytania
      1. Nie wiem gdzie mogę zamontować radio gdyż oryginalne miejsce które znajduje się po prawej stronie za siedzeniem rozwaliło się 
      2. Co sądzicie o czterech głośnikach 
       
    • Przez Julo03108
      Czy wymieniał już ktoś głośniki w Johnie 5r lub 5m? jeśli tak to powie mi ktoś gdzie i jakie są tam orginalne głośniki (wymiary, marka)jak sié do nich dobrać, co trzeba rozmontować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj