Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepa z wywrotem na tył

41 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 26 maj 2016 - 14:12

Taka wlasnie mam od Wodzinskiego i jest ok .Srutowana przed malowaniem dobre opony spawy starannie wygladaja i co najwazniejsze wszystko nowe.Ogladalem kilka i powiem tak jak mialem dac ok 8 tys za ulepa z rozrzutnika to zrezygnowalem i kupilem nowa .Nie twierdze ze nic nie ma fajnego z uzywek ale to albo daleko jechac a jak jakas fabryczna i w ladnym stanie to i cena wysoka .A te wszystkie made in stodola to wiadomo ulepione z tego co kto ma pod plotem opony najtansze silownik z jakiegos rupecia wyciagniety bo wiadomo zrobic jak najtaniej a zarobic . W tej masz instalacje pneum.i homogolacje .Ale mozesz takze kupic bez hamulcow duzo taniej no ale tylko wtedy bedzie bez mozliwosci rej.Kupilem ja przez olx od producenta .5 ton jak nie wytrzyma i polamie mi sie producent wymieni mi ja na nowa (konkretny i slowny facet przywieziona bez zaliczki) mowil ze duzo tego sprzedaja .

Edytowany przez krzysiek1979, 26 maj 2016 - 14:19.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa do przewozu bel WIELTON PRS-2S/S9

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Platformy do przewozu balotów: Platformy do przewozu balotów Wielton
  • 30100.00 PLN
  • 05 lis 2017
Przyczepa rolnicza jednoosiowa wywrotka 3,5t CE Producent HOMOLOGACJA

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Jednoosiowe: Przyczepy Jednoosiowe pozostałe
  • 17466.00 PLN
  • 12 lis 2017
Przyczepa rolnicza WIELTON PRC-2B/W14

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Wielton
  • 64500.00 PLN
  • 04 lis 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepa z wywrotem na tył Dzisiaj, 11:08
  •  

#22 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2242 postów

Napisany 27 maj 2016 - 06:37

a ja kiedyś oglądałem właśnie taką przyczepę od Wodzińskiego na giełdzie w Słomczynie, i jakość spawów nie powalała, można rzec że była wręcz mierna

#23 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 27 maj 2016 - 21:31

no to jak wkoncu?

#24 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 27 maj 2016 - 22:13

No jak to jak ? Mozesz kupic zlepienca za 6-10 tys mozesz kupic cos konkretnego np metal-fach za ponad 20 kola i mozesz wybrac pomiedzy czy wodzinski czy inny producent.Wszystko zalezy od zasobnosci portfela... Ja kupilem tylko i wylacznie pod kombajn ,mam jeszcze dwie przyczepy ale do sypania w kosz od zmijki sie nie nadaja jedna sztywna a 2-ga kipruje na boki .Wiec do tego bedzie idealna jest szczelna sa nadstawki szyber oraz latwo sie cofa .Ogladajac uzywki nic nie bylo fajnego a to co ogladalem to takze po 8-9tys jedna opona inna 2-ga inna  wiec jaki sens.Kiedys kupilem sztywna 4.5 t w stanie szrot .Remat pochlonal kupe kasy czasu i pozbijanych palcow za te pieniadze co wsadzilem w tego rupecia kupilbym nowsza o 20 lat i w ladnym stanie .Wiec po tamtej przygodzie jestem sceptycznie nastawiony na zabawe w rematy .

#25 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 30 maj 2016 - 14:25

16 tys brutto, gośc nie potrafił powiedziec czemu sprzedaje jako ładownosc 3,5t ale twierdził ze wytrzyma 6 t.

Drogawa.

#26 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 630 postów

Napisany 30 maj 2016 - 16:17

Przyczepa z wywrotem na tył Popatrz kolego na przyczepy gomar sam mam od nich jednoosiową wywrotkę 5200kg ładowności w dowodzie a jak narazie woziłem po 6-6,5 tony i nic się nie dzieję.

#27 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 13:40

zamówiłem tą:

http://olx.pl/oferta...html#12d7ffb628

czas pokaze jak przyjedzie czy ot był dobry wybór.

#28 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2242 postów

Napisany 06 czerwiec 2016 - 16:25

jak już przywiozą to się pochwal

a jak będę dla siebie w końcu chciał kupić to wpadnę do ciebie na oględziny, bo daleko nie mam

#29 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 13 czerwiec 2016 - 14:26

Po uzgodnieniu szczegółów gdzie okazało sie ze sprzedający nie daje faktury (cena netto),

w zasadzie zadnych gwarancji i nawet nie mozna obejrzec gotowego produktu, ba nawet ciezko sie dowiedziec o jakies szczegóły techniczne

kupiłem D47.

Takze te samoróbki od pseudo wykonawców raczej nie dla mnie.

#30 Share Vasyl93

Vasyl93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 14:08

Może wiecie coś o tych przyczepach 

Zastanawiam się na kupnem :

http://olx.pl/oferta...html#27b0e58cf4

http://olx.pl/oferta...html#9bc82eba61

http://olx.pl/oferta...html#e2e3b8e4fa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 13:13

No jak to jak ? Mozesz kupic zlepienca za 6-10 tys mozesz kupic cos konkretnego np metal-fach za ponad 20 kola i mozesz wybrac pomiedzy czy wodzinski czy inny producent.Wszystko zalezy od zasobnosci portfela... Ja kupilem tylko i wylacznie pod kombajn ,mam jeszcze dwie przyczepy ale do sypania w kosz od zmijki sie nie nadaja jedna sztywna a 2-ga kipruje na boki .Wiec do tego bedzie idealna jest szczelna sa nadstawki szyber oraz latwo sie cofa .Ogladajac uzywki nic nie bylo fajnego a to co ogladalem to takze po 8-9tys jedna opona inna 2-ga inna wiec jaki sens.Kiedys kupilem sztywna 4.5 t w stanie szrot .Remat pochlonal kupe kasy czasu i pozbijanych palcow za te pieniadze co wsadzilem w tego rupecia kupilbym nowsza o 20 lat i w ladnym stanie .Wiec po tamtej przygodzie jestem sceptycznie nastawiony na zabawe w rematy .

Cześć, pewnie już coś skosiles to i zboże woziles przyczepą. Masz jakieś uwagi, jak się prowadzi z ładunkiem, ile realnie weszło kg, wrażenia ogólne itp.

#32 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 21:02

Witam przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale nie bylo mnie w Polsce cale lato .Przyczepa byla kupiona z mysla pod kombajn i pracowala z 3512.Ojciec wozil zboze z pola i kiprowal w kosz do zmijki.Jest zadowolony bo wyladunek trwal doslownie kilka minut .Ale nie byla sypana na maxa dwa zbiorniki z dronningborga bo ferdek to za maly na sypanie pelnej i jazde po miedzach.Kosz zrobilem sam jest niski ale za to szeroki tak aby wchodzil pod pake .Przydalo by sie w niej w przednim borcie jakies pleksowe okienko bo z ferdka nic nie widac w srodku ,oraz lancuch do spinania bortow .Pozatym jest ok i szczerze polecam .

#33 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 02 wrzesień 2016 - 19:33

Przyczepa z wywrotem na tył Nie masz za co przepraszać, daj spokój.
Co do tej ładowności, to wejdzie tam 3 zbiorniki z Supra ?? Tak mniej więcej.

Już policzylem i raczej 3 pełne nie wejdzie.
Jeszcze jedno: gdzie Oglądałeś sprzęt, byłeś może u producenta, widziałeś inne modele ??

Edytowany przez Shaun, 02 wrzesień 2016 - 19:43.

#34 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 20:00

Nie widzialem jej przed zakupem na zywo ,tylko zdjecia na kompie.Z poczatku myslalem o mniejszej czyli 2.5 t ale to tylko 1 tys wyszlo by taniej wiec nie zaluje .Wieksza paka napewno sie przyda w planach jest zmiana kombajnu na wiekszy .Teraz mam na niej zboze na sianie i kiper sie podniesie i bedzie dobrze do mlynkowania szybrem brac .Juz dawno powinienem kupic taka przyczepe a nie sie meczyc w zniwa ... Swoje stare dwie przyczepy takze chetnie zamienilbym na jakas 14 tonowa skorupowa bo w sumie to tylko zboze sie teraz wozi .A stare to ani szczelne ani ladowne...

#35 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 22:52

Przyczepa z wywrotem na tył Ile hektarów zboża obsłużyla ?? Wszystko tata woził aby nią ?? Ja mam ok 10 ha zbóż, jakieś 2,5 buraka i D-47 nie wyrabia. Mam jeszcze sztywną jakąś polską ale ta to jest zmęczona. Szukam czegoś taniego raczej bo 3 dychy za 6 ton Pronara czy innego Metal coś tam mi się nie widzi wydawać mimo że i tak za MR będę brał.

#36 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 08:02

OK. 20 ha najdalsza dzialka ok 2 km od domu .Wozone bylo po jakies 3 tony wyladunek z 15 min(zalezy od wydajnosci zmijki i pojemnosci kosza).

#37 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów

Napisany 01 październik 2016 - 21:46

Witam kolegów mam pytanie czy posiada któryś z was przyczepę na tandemie z firmy GOMAR ładowność 9,5 tony interesuje mnie czy są solidnie wykonane i jak się sprawują podczas użytkowania, szukam czegoś takiego do przewozu buraków i nie wiem czy ta firma warta jest aby w nią inwestować z góry dzięki za odpowiedzi

#38 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 630 postów

Napisany 02 październik 2016 - 07:26

Przyczepa z wywrotem na tył Ja mam ale nie na tandemie tylko jednoosiową 5 tonową i powiem tak nie narzekam. Fakt moja jest powystawowa także jest naprawdę fajnie i dokładnie zrobiona. No i malowanie jest też bdb.

Ja swojej nie oszczędzam wozi wszystko i nie zawsze zgodnie z normą. W czwartek woziłem torf a ze nie chciało mi się burt górnych zdejmować więc pojechałem tak zasypałem do pełna z górka i nic. W planie jest dorobienie jeszcze nadstawki do zboża żeby weszły 2 zbiorniki z classa domitatora 98.

#39 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:38

Przyczepa z wywrotem na tył Długo już ją tłuczesz ?? Napisz coś o wyposażeniu, jak się prowadzi z towarem, czy nie skacze itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 630 postów

Napisany 02 październik 2016 - 21:07

Przyczepa z wywrotem na tył Tłucze się u mnie już ponad 2 lata. Co do wyposarzenia to szerokie ogumienie burty uchylne dołem (wszystkie) zsyp do zboża burty 50+50 hamulce i co mi się podoba to końcówka zaczepu jest ruchoma.
Co do prowadzenia to czy pusta czy pełna to niema różnicy. Jedzie jak po szynach. Co do podskakiwania to wiadomo na pusto jak dużo dołów to podskoczy ale już wystarczy 1-2 tony i spokój. Przy pełnym załadunku nie podskakuje nie ma prawa.