Polecane posty

Cheesburger    79

Szukam wywrotki na tył.

Planowałem kupic dwuuosiową ale widze ze sa tylko d47, nie ciesza sie zbyt dobra pinia ze wzgledu na ramy.

Ew moze wywrotka jednoosiowa?

http://olx.pl/oferta/przyczepka-jednoosiowa-3-tony-CID757-IDfy1eZ.html#8d26df3048

z tym ze chciałbym wieksza ładownosc, wiec zakładki plus sztywna os i nie wiem jak to sie sprawdzi.

I zaczep na góre. Nie urwie sie?

Poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Kolega zrobił przyczepę jednoośową na osi z naczepy od tira. Wymiary paki 4m x 2.1m borty z zakładkami mają 80cm. Pszenicy wsypie się 6ton nic się narazie nie dzieje.
To co pokazałeś to zabawka. Oś słaba i koła słabe wszystko słabe te 3t wytrzyma nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Nie zda egzaminu ta przyczepka, oś jest mozna powiedzieć na środku więc będzie nią bujać i ciągnikiem też. Po drugie za słaba rama i oś, nie wytrzyma jeśli chcesz zwiększyć jej ładowność. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79
Napisano (edytowany)

a w tm wypadku bedzie to samo?

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-CID757-IDaLfdd.html#be0b71f657

 

w tamtej dzwoniłem to mowili ze spokojnie mozna zakładki dokupic.

A taka przyczepa powinna miec zaczep na dolny czy górny?

 

Co kupic w tych pieniadzach zeby miało wywrot na tył?

1 - 2 osie obojętnie

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Mi się ona nie podoba. Przedewszystkim ta oś i te koła zasłabe to tej paki. Rama nie wygląda za mocno. Paka chyba dobrze wykonana. Za 8 tyś chyba teraz nie kupi się pożądnej przyczepy. Nie masz kogoś na okolicy kto podją by się zrobienia takiej przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

tylko że za dobrą d47 z nakładkami trzeba dabć min 12tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Za 12 jak dobrze poszukać można dorwać d-55 a ta do d-47 jak gówno do twarogu .

@up w lubelskim to ładne złomy cenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa panowie w tym lubelskim i ościennym mazowieckim to po prostu szkoda gadać. Sam szukam przyczepy tak do 7-8 ton tylko że z papierami i dosłownie złom jest w takich cenach że nie wiem czy do żniw się wyrobię.
W poniedziałek jadę do WK zasięgnąć języka odnośnie rejestracji przyczepy z Holandii. Jak się da to może tak szybciej coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Ja jestem z lubelskiego to naprawdę ceny przyczep są z kosmosu. D47 w byle jakim stanie i już hy 10 tyś chcieli. Kolega szukał jednoosiowej wkońcu sam zrobił. Bo te co oglądaliśmy do 10tyś to dowożenia trocin się nadają a nie konkretnych ładunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym samym mówię. Byle złom to cenią jak za zboże.
Ostatnio kolega zrobił jakiemuś znajomemu wywrotkę z mostu i ramy od mana. Most rama burty były tego kolesia resztę kolega dorobił czyli podłoga elektryka wywrot zaczep malowanie. Ile wziął za robotę i materiały ale tamten jak tylko przyprowadził do domu to zdjęcia i na olx. Nie powiem jest kawał przyczepy ale ten most od mana i jego mocowanie powodują że ma bardzo mały prześwit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Kolega zrobił na osi od naczepy rame pake wszystko sami robili. Właściwie to mu to robił taki spawacz bo on nie umie spawać dobrze. Wyszła go 6tyś z robotą. Na olx tak dobrze zrobionej przyczyny za 12tyś napewno nie znajdziesz. Ten co mu ją spawał to w tym roku 3 takie już zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jeśli znajdziesz d47 do 5-6tys. to może i się opłaci kupić, wstawiasz ceówkę 12 w obie ramy i można śmiało walić po 6t do tyłu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79

Czy jest na allegro jakas wywrotka jednoosiowa z wywrotem trzystronnym ktora jest godna zakupu?

Cena oczywiscie gra role.

 

Cos w stylu 

http://allegro.pl/wywrotka-jednoosiowa-przyczepa-wywrotka-3-5-8-homo-i6202012667.html

http://olx.pl/oferta/przyczepka-jednoosiowa-3-tony-CID757-IDfy1eZ.html#8d26df3048

http://olx.pl/oferta/nowosc-przyczepa-rolnicza-komunalna-2-5t-nowa-gwarancja-euro-masz-CID757-IDf44Cb.html#9bc82eba61

 

Wymiary umozliwiajace zalodowanie ok 4 ton zboza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

a ta której link podałem ci wyżej nie odpowiada??

masz do niej nie daleko, zawsze lepiej niż jeździć w podlaskie po przyczepę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79

o przepraszam najmocniej umkneło mi :)

Ta by była w porzadku?

Godna polecenia?

Zastanawiam sie tez jak bardzo ryzykowne jest jezdzenie bez rejestracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    324

Kolego ja w tamtym roku takze szukalem jednoosiowej i ciezka sprawa...Kupilem nowa za 12 tys jest u mnie w galeri.Nowe wszystko od opon po pake ladnie pomalowane wywrot na 3 str.i nie trzeba nic do niej dokladac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79
Napisano (edytowany)

A gdzie kupiłes?

Jaka ładownosc?

Z homologacja?

Jakis link do sklepu/allegro?

 

I ktora to ta przyczepa? Bo masz kilka w galerii.

 

A co sadzicie o tej?

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-wywrotka-3-5-tony-producent-wodzinski-warka-CID757-ID7MIGT.html#c6cce7dc04

Mozna zapakowac 5 ton i przezyje?

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    324
Napisano (edytowany)

Taka wlasnie mam od Wodzinskiego i jest ok .Srutowana przed malowaniem dobre opony spawy starannie wygladaja i co najwazniejsze wszystko nowe.Ogladalem kilka i powiem tak jak mialem dac ok 8 tys za ulepa z rozrzutnika to zrezygnowalem i kupilem nowa .Nie twierdze ze nic nie ma fajnego z uzywek ale to albo daleko jechac a jak jakas fabryczna i w ladnym stanie to i cena wysoka .A te wszystkie made in stodola to wiadomo ulepione z tego co kto ma pod plotem opony najtansze silownik z jakiegos rupecia wyciagniety bo wiadomo zrobic jak najtaniej a zarobic . W tej masz instalacje pneum.i homogolacje .Ale mozesz takze kupic bez hamulcow duzo taniej no ale tylko wtedy bedzie bez mozliwosci rej.Kupilem ja przez olx od producenta .5 ton jak nie wytrzyma i polamie mi sie producent wymieni mi ja na nowa (konkretny i slowny facet przywieziona bez zaliczki) mowil ze duzo tego sprzedaja .

Edytowano przez krzysiek1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

a ja kiedyś oglądałem właśnie taką przyczepę od Wodzińskiego na giełdzie w Słomczynie, i jakość spawów nie powalała, można rzec że była wręcz mierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    324

No jak to jak ? Mozesz kupic zlepienca za 6-10 tys mozesz kupic cos konkretnego np metal-fach za ponad 20 kola i mozesz wybrac pomiedzy czy wodzinski czy inny producent.Wszystko zalezy od zasobnosci portfela... Ja kupilem tylko i wylacznie pod kombajn ,mam jeszcze dwie przyczepy ale do sypania w kosz od zmijki sie nie nadaja jedna sztywna a 2-ga kipruje na boki .Wiec do tego bedzie idealna jest szczelna sa nadstawki szyber oraz latwo sie cofa .Ogladajac uzywki nic nie bylo fajnego a to co ogladalem to takze po 8-9tys jedna opona inna 2-ga inna  wiec jaki sens.Kiedys kupilem sztywna 4.5 t w stanie szrot .Remat pochlonal kupe kasy czasu i pozbijanych palcow za te pieniadze co wsadzilem w tego rupecia kupilbym nowsza o 20 lat i w ladnym stanie .Wiec po tamtej przygodzie jestem sceptycznie nastawiony na zabawe w rematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79

16 tys brutto, gośc nie potrafił powiedziec czemu sprzedaje jako ładownosc 3,5t ale twierdził ze wytrzyma 6 t.

Drogawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jaro123
      Mam problem, w moim MF 3630 niedawno kupionym jest dziwny problem a mianowicie jeździ szybciej do tyłu niż do przodu.
      Do tyłu 30 km/ha a do przodu 24km/ha max. Jest w nim skrzynia 8-stopniowa bez power shifta, zwykła manualna , cztery biegi na żółwiu i cztery na zającu działają bez zarzutu.Czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna, czy możeliwe że tryby są żle założone.
    • Przez bratrolnika
      Sprzedam wywrotkę jednoosiową, samoróbkę, wykonana z nowego materiału
      link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-jednoosiowa-3-5t-nowa-2x3m-CID757-IDs8UYZ.html
    • Przez skamil
      Do sprzedania przyczepa wywrotka dwustronna czeska, ładowność 9 ton.Stan bardzo dobry.
      Pierwszy właściciel od nowości.
      Przegląd ważny 2 lata, opłacone OC. Kontakt: 669-176-814
       






    • Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez crystal169
      Witam, posiadam kombajn New holland tc 56 od nowości tj od 2009 roku.
      W tym roku chciałem obrócić noże w rozdrabniaczu słomy ponieważ już są dość wytępione, a z drugiej strony nic. Okazało się jednak że 2 skrajne noże nie dadzą się obrócić ze względu na śrubę którą są przykręcone. Tej śruby po prostu nie da się wyjąć bez większego rozbierania blach sieczkarni, i teraz moje pytanie czy ktoś obracał te nożei miał taki problem, czy może jakiś sposób jest a ja go po prostu nie widzę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj