Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fend 714 Vario

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cien13

cien13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 12:02

Fend 714 Vario Witam
Jestem nabywcą ciągnika Fendt 714 Vario i szukam pomocy odnośnie przerobienia hamulców pneumatycznych.
A mianowicie, obecnie jest instalacja hamulcowa do przyczepy dwu przewodowa i chcę ją przerobić na instalacją jedno przewodową.
Czy jest możliwość podłączenia się od istniejącej instalacji (rozdzielacza) czy wiąże się to jednak wymianą rozdzielacza na inny?

Proszę o pomożenie mi w tej kwestii i jednocześnie z góry dziękuje.

cien13@wp.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fend 714 Vario Dzisiaj, 07:05
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 12:49

Fend 714 Vario mozesz podlaczyc jeden przewod i bedzie dzialal :) nic nie trzeba przerabiac
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share cien13

cien13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 13:56

Fend 714 Vario Właśnie próbowałem i nic nie wychodzi odnośnie podłączenia jednego przewodu z przyczepy do układu dwu przewodowego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 17:33

Fend 714 Vario nie wiem ja podlaczam w MF, CLAASie i wszystko dziala poprawnie, z reszta inaczej byc nie moze.
napewno w fendtcie jest tak samo, chyba ze sprezarka nie trybi
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share cien13

cien13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 marzec 2008 - 20:39

Fend 714 Vario OK dzięki. Niemam pojęcia jakie jest rozwiązanie w Class'ie ale mam rozwiązanie do fendta. Trzeba dokupić dodatkowy zawór hamulca i go zamontować dodatkowo. Trochę pogrzebałem po niemieckich stronach i znalazłem dwa schematy" do układów dwu przewodowych i dodatkowo do jedno przewodowych. Ale z góry dziękuję za szczere chęci.
Pozdrawiam