Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120,

28 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 15 maj 2016 - 17:26

Jak w tytule, szukam operatora jona 6910 i 8120, orka, siew, talerzowanie, koszenie łąk i dużoooo przejazdów po asfalcie ze sprzetami i zestawami przyczep na których jest dużo więcej niż na wannie od tira. Praca sezonowa która może przekształci się w stałą-może. Jeśli ktoś szuka tylko ta stałe to niestety na tę chwilę nie u mnie. Szukam osoby młodej, wykształcenie obojętne. Warunek najważniejszy- jeśli ktoś jest FIZOLEM i  np. rozgrzany do czerwoności ciągnik gasi bez ostudzenia turbiny lub wstawia mu na zimnym silniku to nie ma czego u mnie szukać. Bardzo chętnie osoba do przyuczenia która nie jest nauczona złych nawyków z PGR-u. Stawka na tę chwilę to 15zł/godzina, jak będzie ktoś kumaty i nie będzie mu obojętny efekt wykonanej przez niego pracy to dojdziemy do 17zł.

Na tę chwilę szukam do przyuczenia, sprawdzenia, wybrania tego jednego- na tydzień lub dwa. Potem praca dopiero na żniwa i dalej przy grodzeniu pól siatką leśną i uprawa pożniwna i orka. Praca rejon Żary, Żagań, Szprotawa

tel 603 073 119

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, Dzisiaj, 15:16
  •  

#2 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 15 maj 2016 - 17:34

Szkoda, że tak daleko odemnie  :mellow:

#3 Share Karol323

Karol323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:- KPK Kumurun Team - Forever xD
    - Rolnictwo i wszystko po troszku :)

Napisany 16 maj 2016 - 11:14

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, No dla mnie też bardzo daleko Ale żeby było blisko to byłbym chętny...
Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

#4 Share icek1

icek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1076 postów

Napisany 05 czerwiec 2016 - 10:39

te 15 zł to bardzo mało chyba że plus zakwaterowanie i wyżywienie bo na zachodzie stawki zaczynają się od 10 EUR plus zakwaterowanie i wyżywienie

#5 Share cheecko

cheecko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 20 czerwiec 2016 - 19:41

bez obrazy ale nie porownuj euro do pln bo nie ma co porownywac i tyle w temacie

a co do stawki to jest bardzo dobra jak na polskie warunki

Edytowany przez cheecko, 20 czerwiec 2016 - 19:42.

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 20 czerwiec 2016 - 20:49

te 15 zł to bardzo mało chyba że plus zakwaterowanie i wyżywienie bo na zachodzie stawki zaczynają się od 10 EUR plus zakwaterowanie i wyżywienie

Stawka normalna u nas, a  jak tobie się nie podoba to wypierdzielaj na zachód to zobaczysz że tam za darmo dają.

#7 Share AleksanderX

AleksanderX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 20:40

to se traktoruj sam a ja wole za 10 EUR

#8 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 27 czerwiec 2016 - 13:08

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, "Rozgrzany do czerwoności ciągnik"... Chyba z niesprawnym układem chłodzenia, widać ze "gość" ciągniki posiada, ale chyba jest tzw. rolnikiem z marszałkowskiej..

#9 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 28 czerwiec 2016 - 10:40

"Rolnikiem z marszałkowskiej"

zapomniałeś jeszcze dodać, że nie jestem PRAWDZIWYM POLAKIEM tylko jakimś mieszańcem, a ziemię którą mam, to po ojcu który za komuny ją ukrał bo był człowiekiem DRUGIEGO SORTU i dlatego ja jestem RESORTOWYM DZIECKIEM.

Co jeszcze? zapomniałem o czymś?

Czy nawet na tym forum musi być Polska A i Polska B? czy musimy się obrażać? szukasz pracy to pisz, chcesz wylać swoje życiowe żale to pewnie jest forum którego jedynym zadaniem jest szerzenie hejtu.

Praca jest w Polsce i dlatego taka kwota w złotówkach a nie inna w euro. Ja nigdy nie pracowałem u niemca- może dlatego, że nie znam języka niemieckiego- a lubię wiedzieć jak mnie ktoś obraża, zeby wiedzieć kiedy....dać mu w morde:-) Chłopak który u mnie pracuje kilka sezononów zarabia 18zł/h. Nie widzę problemu aby nowy/drugi zarabiał tyle samo- wystarczy że będzie umiał tyle co stary pracownik. A umieć musi orać, siać itp- nic nadzwyczajnego. Uwierzcie, że połowa niby pracowników nie potrafi tak wyregulować ciągna i pierwszej skiby aby na polu było gładko jak na stole, a podczas siewu z agragatami na przednim i tylnym tuzie tak ustawić głębokość pracy i ekrany aby nie sypało na boki. Stary pracownik to wszystko umie i wystarczy z nim dzień czy dwa pojeździć, poobserwować i można temat ogarniać.

Ale dosyć teorii, ktoś szuka pracy to proszę dać znać. Tym co tylko nabijają posty serdecznie dziękuję i kłaniam się. Sebastian

#10 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 28 czerwiec 2016 - 19:52

Ja dzwoniłem do Pana z miesiąc temu w sprawie pracy na wakacje jestem z podkarpackiego jak coś to nadal moja oferta aktualna :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 29 czerwiec 2016 - 13:56

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, Nie szukam pracy, bo mam jej u siebie od .uja. Zdziwiło mnie tylko to, co napisałeś o rozgrzaniu silnika "do czerwoności"... Wtedy jest już przegrzany i nic mu nie pomoże.

#12 Share Szu15000

Szu15000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 29 czerwiec 2016 - 14:00

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, Sebastian, czy zakwaterowanie jest? bo to dosc istotna sprawa. Ja jestem z powiatu Wschowskiego ale mimo wszystko za daleko na dojazdy. Pozdrawiam.

#13 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 08:45

Nocleg jest zapewniony, prowiant nie.

Jak mam czas to wstawiam grila i jemy, jak nie mam czasu to nie robię. A czas mam zawsze jak nic się nie psuje, więc to na waszej głowie spoczywa odpowiedzialność czy jemy coś na ciepło czy nie:-).   Każdego rana jedziemy do sklepu i każdy coś tam sobie kupuje. Potem za dnia zawsze gdzieś się kręcę to po śróbki to po smar, to też mi dzwonią bo jeden chce pączka a drugi sevendeysa bo rano zapomniał kupić.

Co do spania to proszę pamiętać, że na tę chwilę potrzeba mi sezonowo- najwięcej na czas pożniwny i siew. To nie jest robota na stałe z zamieszkaniem- przynajmniej nie na tę chwilę. Pracujemy od pn do pn jak jest np. kiepsko z pogodą czy jakieś problemy, ale ogólnie staramy się aby sobota i niedziala były wolne i wtedy można zjechać do domu.

Jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby to dostaje papiery, kluczyki, kpl narzędzi żeby poradził sobie z wymianą dłuta czy urwanej śruby, kasę na dwa dni na ropę i zostaje do woli.

#14 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 17:11

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, Sory że się wtrące, ale znajomy tez sezonowo zatrudnia w gospodarstwie i niewazne, czy pracują w danym dniu 8 h. czy 14, zawsze obiad jest.. Czy to akurat w gospodarstwie, czy na polu, ciepły posiłek kazdy dostaje.

#15 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 17:32

No nie wygupiajcie się z tymi obiadami. Ja też zatrudniam ludzi do pracy w sezonie i poza i zapewniam tylko wodę ewentualnie kawę/herbatę a dokładniej czajnik i jakąś mikrofalę w której można sobie podgrzać przyniesiony obiad.

Jakbym miał obiady gotować to bym jeszcze kucharkę musiał zatrudnić ;)

#16 Share Szu15000

Szu15000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 17:40

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, Dokladnie, nie przesadzajcie z tym jedzeniem.. Seba, w jakich dokladnie miesiacach/tygodniach ta praca? bo w zniwa nie moge, poniewaz siedze na kombajnie w domu, ale na pozniwne akcje,orki i siew generalnie luzik :) mozna wiedziec dokladnie jaka gmina/powiat? :)

#17 Share AleksanderX

AleksanderX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 20:26

Nawet za komuny pracownicy w PGR mieli zapewniony ciepły posiłek

#18 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 20:54

Tyle że ja nie prowadzę PGR za państwowe pieniądze tylko gospodarstwo które ma przynosić zyski. Jak nie pasuje to nikogo nie zmuszam do pracowania u mnie.

Jak ktoś pracuje w fabryce to też mu obiady gotują? A czym się różni rolnictwo od fabryki?

Obiadki to sobie w domu można gotować. 

sebarr i tak okazał "wspaniałomyślność" z tym grillem. 

Edytowany przez B3Agro, 30 czerwiec 2016 - 20:55.

#19 Share AleksanderX

AleksanderX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 20:59

Wam już się w głowach poprzewracało KUŁACY by tak złe traktować ludzi

Edytowany przez AleksanderX, 30 czerwiec 2016 - 21:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 30 czerwiec 2016 - 21:56

Szukam operatora JohnDeere 6910, 8120, Checie zeby po 16 godzin ktos na was za***rdalał i nawet na obiad was nie stac ? Polacy, Polacy., sk***ysyny pazerne, katolicy j**ani w dupe.
"Okazał wspaniałomyślność"., ha ha ha.. Chcieliście folwarki, to napierdalajcie 24 na dobe sami, wtedy zarobicie wiecej bo nikomu płacić nie trzeba będzie.. Nie dajcie sie chłopaki tym pazernym wieprzom.