Skocz do zawartości

Zdjęcie

MASCAR DIAVEL 630 - premiera w Polsce

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BartekTruszkowski

BartekTruszkowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 15 maj 2016 - 13:47

MASCAR wzbogacił się o nową prasę walcową DIAVEL 630, zaprezentowana w zeszłym roku w Hanowerze. Została skonstruowana jako bezpośrednia konkurencja do McHale 5500, pierwsze uruchomienie prasy w Polsce będzie przy okazji "Dni Otwartych i pokazie prac polowych w Agro-Szczuka w Ełku", na YT jedynie jeden filmik https://www.youtube....v=E_ZkUunc9vc, 

Jeżeli, ktoś jest zainteresowany to zapraszamy do Ełku 22 maja

http://agroszczuka.p...elonkowych.html

Serdecznie zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte firmy AGRO-SZCZUKA oraz na pokaz polowy maszyn zielonkowych, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz.11:00 w siedzibie firmy przy ul.Podmiejskiej 11.

Zaprezentowane zostaną maszyny zielonkowe uznanych marek takich jak FELLAMASCAR, które zagregowane będą z nowościami firm FARMTRAC i McCormick.

Pracować będą kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy belujące, ładowarki MERLO oraz lawety METAL-FACH.

W programie przedstawimy najnowszą prasę walcową MASCAR DIAVEL 630 i dokonamy pierwszego uruchomienia w Polsce, przy udziale specjalnych gości prosto z Włoch.

wydarzenie na fb: https://www.facebook...29109480502700/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MASCAR DIAVEL 630 - premiera w Polsce Dzisiaj, 23:51
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 16 maj 2016 - 08:47

Jestem bardzo usatysfakcjonowany produktami marki MASCAR i polecam je wszystkim zainteresowanym. Obecnie posiadam prasę MASCAR Monster 770 cut i spełnia moje oczekiwania, a zaczynałem od MASCAR Varia 165, która była naprawdę niezła.

Chętnie wybrałbym się do Ełku, ale trochę za daleko. :D

Trochę jestem niepocieszony po obejrzeniu filmu z pracy tej prasy, mogliby postarać się o coś lepszego.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share BartekTruszkowski

BartekTruszkowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 17 maj 2016 - 09:09

AlaCapone faktycznie masz daleko :) Ten filmik był z testów, i faktycznie szału z filmików nie ma, natomiast na naszym uruchomieniu zrobimy odjechane materiały i wreszcie pojawi się coś więcej. Cieszę się, że Mascar Ci się sprawdza, ostatnio klient dał w rozliczeniu Mascara z 2002r 2120, i wziął nową Corse 320L, bardzo zadowolony z upgradu :D