Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manitou mlt 628t

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share peewee1984

peewee1984

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 13 maj 2016 - 18:36

Manitou mlt 628t Witam
Ostatnio stalem sie posiadaczem tej ladowarki z 98 roku i z braku jakiejkolwiek instrukcji mam kilka pytan. Czy ktoś posiada jakas serwisowke lub instrulcje obslugi tej ladowarki i chcialby sie podzielic? Druga pytanie dotyczy przelacznika z lewej strony kierownicy. Z katalogu mi wyszlo ze to przelacznik do wyrownania kol, ale jak sie nim poslugiwac?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Manitou mlt 628t Dzisiaj, 01:53
  •  

#2 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 13 maj 2016 - 20:33

Manitou mlt 628t To jest wlacznik od osiowosci kol. Kiedy zapala sie 2 zielone lampki jednoczesnie znaczy ze osie sa w lini.

#3 Share peewee1984

peewee1984

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 13 maj 2016 - 21:19

Manitou mlt 628t Czyli żeby zmienić tryb skretu kol powinny palic sie obie kontrolki? Bo ostatnio jak jechalem po drodze z przednia osia skretna to jakos mi sie tyl z osia pojazdu nie zgrywal...

#4 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 14 maj 2016 - 18:47

Manitou mlt 628t

Kontrolki powinny się palić jeśli koła są w linij prostej . 

#5 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 14 maj 2016 - 18:53

Manitou mlt 628t Dokladnie. Zeby zmienic tryb skretu obie kontrolki musza sie palic. A tym klawiszem mozna je tylko wlaczac i wylaczac taki w sumie nie potrzebny jest.

#6 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 15 maj 2016 - 09:45

Manitou mlt 628t

Przydaję się jak chcesz jeździć po drogach publicznych, co do instrukcji do tego modelu to jeszcze nie znalazłem bo katalog da się znaleźć w necie.   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share peewee1984

peewee1984

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 maj 2016 - 11:14

Manitou mlt 628t Ok, dzięki wielkie za pomoc. Jedna kontrolka mi nie swieci, ale nie mam teraz czasu na szukanie przyczyny. Jeszcze mam jakis przelacznik z prawej strony kierownicy,pomiedzy wlacznikiem awaryjnych a wycieraczkami. Jest na nib pomarańczowa kontrolka, ale oznaczenie sie starlo. Macie jakis pomysl co to moze byc?

#8 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 15 maj 2016 - 11:20

Manitou mlt 628t

Sprawdź zerówkę może spalona i czy kable od czujnika w moście nie przerwane, podaj e-mejla to ci wyślę ci instrukcje od nowszego modelu ale deskę rozdzielczą miała taką samą jak w mlt 628 i jest po polsku. 

#9 Share peewee1984

peewee1984

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 21 maj 2016 - 07:59

Manitou mlt 628t

Sprawdź zerówkę może spalona i czy kable od czujnika w moście nie przerwane, podaj e-mejla to ci wyślę ci instrukcje od nowszego modelu ale deskę rozdzielczą miała taką samą jak w mlt 628 i jest po polsku.

Zarowka okazala sie dobra, ale przerwaly sie przewody od czujnika tylnego mostu. Kostka laczaca jest wcisnieta za filtr oleju, a dlugosc przewodu tak skapa, ze sie godzine gimnastykowalem zeby je pod silnikiem polutowac.A ten przelacznik to od hamulcy przyczepy. Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje, mianowicie jak wcisne hamulec i dodam gazu to ladowarka nie rozlacza napędu tylko ciągle chce jechac dalej. I jeszcze przy zmianie kierunku jazdy nie rusza plynnie tylko szarpie ze zrywem. Czy tak byc powinno?

#10 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 21 maj 2016 - 09:36

Manitou mlt 628t tak powinno byc. ale po prawej masz klawisz ktorym mozesz wlaczyc ze hamulec bedzie rozlaczal skrzynie a weregulowac go trzeba czujmikiem ktory jest na pedale hamulca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 21 maj 2016 - 18:36

Manitou mlt 628t

Po przełączeniu przełącznika przerwania napędu na włączony  początku działa sprzęgło a później hamulec a w wyłączany tylko hamulec się załącza ale sprzęgło już nie .