Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strautmann Super vitesse - sterownik - PILNE

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 12 maj 2016 - 20:36

witam, czy moze ktos mi rozszyfrować działanie wszystkich przełączników na sterowniku od  przyczepy samozbierajacej Strautmann Super Vitesse ?? ponizej foty, zwłaszcza chodzi mi o te ostanie przełączniki z prawej w rzedzie dolnym i gornym gdyz tam grafika jest starta i nie wiem zupelnie od czego one, a maszyne kupilem do remontu dlatego nie wszystko w niej dziala i musze znalc  dzialanie sterownika ,by moc cos z dzialac, z gory dziekuje za pomoc, bede wdzieczny jak objasnienie mi wszystkich przelaczniki, pozdrawim

Załączone miniaturki

• DSC_0677.JPG
  • DSC_0679.JPG
  • DSC_0680.JPG
  • DSC_0682.JPG
  • DSC_0681.JPG

Edytowany przez Kamilek1, 12 maj 2016 - 20:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strautmann Super vitesse - sterownik - PILNE Dzisiaj, 22:34
  •  

#2 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 12 maj 2016 - 22:23

Strautmann Super vitesse - sterownik - PILNE jadac od góry od lewej strony: przesuwanie podłogi przód /tył drugie coś związane z nożami, trzecie szybkość przesuwu podłogi ustawiasz, czwarte pobieracz góra dół, ostatni to nie mam pojęcia potem na dole od lewej włącznik sterownika drugi to wsuwanie/wysuwanie noży 3 klapa 4 regulacja dyszla góra/dół i ostatni znowu nwm, myślę że te dwa ostatnie nie miały żadnej funkcji, one po prostu sobie były, odezwij się na pw wyślę.Ci zdjęcie swojego sterownika co prawda nowego ale jest podobnie jak tu, troszkę kosmetyka inna jedynie ;-)

#3 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 13 maj 2016 - 07:43

hej, chcialem wyslac i pytana wiadomosc ale wyskonczyl mi taki komunikat:

naleziono następujące błędy

Użytkownik gotchisc nie może otrzymywać nowych wiadomości

Wiadomość nie została wysłana

wiec wyslij mi jak mozesz fotke twojego sterownika z opisem  :) tylko nie wiem czy mozesz tu wyslac a jak nie to na emiala prosze kamil175@poczta.fm

dzieki  :) te ostanie kurde chyba maja jakas funkcje ale nie wiem jaka xD one sie nie wl gora dol a tak odbijaja same (wracaja na swoje miejsce) po przyduszeniu ich

jadac od góry od lewej strony: przesuwanie podłogi przód /tył drugie coś związane z nożami, trzecie szybkość przesuwu podłogi ustawiasz, czwarte pobieracz góra dół, ostatni to nie mam pojęcia potem na dole od lewej włącznik sterownika drugi to wsuwanie/wysuwanie noży 3 klapa 4 regulacja dyszla góra/dół i ostatni znowu nwm, myślę że te dwa ostatnie nie miały żadnej funkcji, one po prostu sobie były, odezwij się na pw wyślę.Ci zdjęcie swojego sterownika co prawda nowego ale jest podobnie jak tu, troszkę kosmetyka inna jedynie ;-)

.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 13 maj 2016 - 23:12

Strautmann Super vitesse - sterownik - PILNE poszło na pocztę :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 14 maj 2016 - 08:36

dzięki, to przez emila teraz wyslalem Ci kilka pytan.

poszło na pocztę :-)

.