Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zgrabiarka Agram twin 342 części

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arturek29

arturek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 10 maj 2016 - 21:16

Zgrabiarka Agram twin 342 części Witam. Ostatnio zakupiłem zgrabiarkę karuzelową Agram twin 342. Mam problem z zakupem palcy grabiących do tego modelu, zwiedziłem już kilka sklepów próbowałem coś dopasować ale wszystko co próbowałem założyć różni się, niby detalami ale jak przykrece to nowe palce inaczej się układają od tych oryginalnych. Czy ma ktoś może taką zgrabiarkę i mógłby doradzić od czego pasują palce grabiące? Bo typowo do tego modelu nie udało mi się znaleźć ani w sklepach ani w internecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zgrabiarka Agram twin 342 części Dzisiaj, 13:49
  •  

#2 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2253 postów

Napisany 11 maj 2016 - 06:12

Zgrabiarka Agram twin 342 części to teraz wiesz dlaczego nie należy kupować malopopularnych u nas wynalazków... przy błachej awarii oddadasz na złom. dzwoń do sklepu i pytaj czy coś potrafią sprowadzić z katalogu granita
http://agrohandelszymula.com.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share arturek29

arturek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 maj 2016 - 05:05

Zgrabiarka Agram twin 342 części Dla przyszłych nabywców maszyn firmy Agram. Dostępność części pod nazwą AGRAM jest znikoma praktycznie nie istnieją, natomiast gdy zaczniemy poszukiwania pod nazwą NIEMEYER to już jest łatwiej i wszystko dostaniemy. Niemeyer przejął włoską firmę Agram i później zmienił nazwy maszyn na własne i chyba stąd ten problem.