Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nagrywanie filmów

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrolublin

agrolublin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 527 postów
  • Zainteresowania:Sport
    Rolnictwo

Napisany 09 maj 2016 - 14:40

Nagrywanie filmów Witam chciałbym się zapytać jak jest w waszych okolicach jeśli chodzi o pozwolenie na nagrywanie prac rolniczych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nagrywanie filmów Dzisiaj, 15:40
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1221 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 09 maj 2016 - 15:43

Nagrywanie filmów

Kultura wymaga, żeby zapytać, czyli dobrze mieć pozwolenie (najlepiej na piśmie).

Druga sprawa to trzeba odróżnić samo nagrywanie od publikowania nagranych filmów lub choćby fragmentów. Samo nagrywanie nie jest karane, chyba że to nagranie podczas odbywania czynności seksualnej.

Jeśli osoba poczuje się w jakikolwiek sposób pokrzywdzona i zgłosi to możesz mieć co najmniej nieprzyjemności, albo gorzej. Jeśli ta osoba uzna to za nękanie w rozumieniu Art. 190a. kk § 1. "Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#3 Share agrolublin

agrolublin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 527 postów
  • Zainteresowania:Sport
    Rolnictwo

Napisany 09 maj 2016 - 16:06

Nagrywanie filmów No właśnie ja tak z własnej kultury chce się zapytać w tym roku chce dostać pozwolenie od jednego rolnika ale może się nie uda
Znaczy nie wiem jak u was ale u mnie w regionie to takie nagrywanie jest jak coś z kosmosu.Większość rolników na już swoje lata i często nie rozumieją tego co robię.Jeśli podczas żniw uda mi się coś nagrać to oczywiście każdy się patrzy spod oka jakbym mu zboże kradł.Po takich akcjach to z własnej woli drugi raz się tam nie wraca niestety

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 09 maj 2016 - 16:16

Nagrywanie filmów

Ja tam bym nie miał sprzeciwu aby ktoś nagrywał moją pracę w polu, a potem łączył to w całośc i stwarzał fajny film. tylko niestety nikt w okolicy nie ma takiego hobby a ja nie mam kierowcy na traktor żeby tak nagrywac swój sprzęt .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1221 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 09 maj 2016 - 19:09

Nagrywanie filmów

Właśnie, jeden by chciał z miłą chęcią, inny wręcz przeciwnie - trzeba uszanować czyjąś wolność i prywatność.

Możesz użyć różnych forteli i podejść psychologicznie delikwenta, ale zawsze z szacunkiem do niego, bo człowiek jest ważniejszy niż nawet najlepszy film. Niektórych ludzi nie zmienisz, a może Twoja cierpliwość zaprocentuje następnym razem. Warto próbować.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.