rafas92

Zgięta półoś wsówna zetor 7011

Polecane posty

rafas92    1

Witam,
Mam problem jak w temacie, mianowicie w moim zetorze zgieła się przednia oś, tzn półoś wsówana z prawej strony, wygieła się do tyłu, czy jest na to jakiś sposób czy lepiej wymienić całość? I jak z ceną tego jest? Dodam że to jest typ resorowany bez napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admon1212    10

to jest tak masywne a ty to zgiołeś ?? zależy jak bardzo jest zgieta jak niedużo to można podgrzać gazami i naprostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafas92    1

Nie twierdzę że ja to zgiołem, taki został kupiony, na początku wygiecie było małe. Ale z czasem przez lata się poglebiło. Jakimi gazami masz na myśli i czy to nie wpłynie na późniejszą twaedos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

albo poszukać używanej ,bo starej  już tak nie ustawisz jak być powinna


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafas92    1
Napisano (edytowany)

Właśnie w tym problem ze mało jest tego tym typem amortyzatoru... A nowe cena poraża...zreszta wiadomo jak to z używanymi.. Skoro dało się wygiac jedna to znaczy że i inne też mogą być...

post-188682-0-34012800-1462717943_thumb.jpg

Edytowano przez rafas92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Trzeba być mistrzem żeby to wygiąć. Oferta używanych jest dość spora.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomato21
      Witam mam zetora 6245 w ktory założyłem nowy blok po przemrożeniu. Nowy blok jest od 72XX-średnica tłoka 102(bo podobno do 62XX-średnica tłoka 100, już nie produkują). Pompa wtryskowa jest ta sama, nie została zmieniona ani oddana do regulacji/sprawdzenia.
      Wie ktoś czy pompy wtryskowe w 62XX i 72XX różnią się wydatkami lub dawkami paliwa. Jeśli ktoś posiada takie dane to proszę o zamieszczenie.
      Pozdrawiam i dziękuje z góry
    • Przez JacekSki
      Witam. Zastanawiamy się nad zakupem ciągnika coś własnie z zetorów, w związku z tym czytałem różne opinie, fora i instrukcje obsługi, itp. Czytając instrukcję obsługi Zetora serii 52xx, 62xx, 72xx, 77xx natknąłem się na rozdział "Pompa hydrauliczna", gdzie było napisane:
      Tu moje pytanie, czy wydajność pompy hydraulicznej zależy od prędkości WOM-u? Jeśli tak to w jakich modelach to występowało Zetor 5711, 5718, 6711, 6718, 5911, 6911, 6011, 6211, 7011, 7211? Czy działa to przy włączonej samej pompie hydraulicznej czy musi być załączona pompa hydrauliczna + WOM?
      Nie znalazłem na forum podobnego wątku więc założyłem nowy.
    • Przez BARTOLA
      witam interesuje mnie wszystko o zetorze 7011 najważniejsze rzeczy jakie chcem wiedzieć to jakie jest spalanie , jaka jest awaryjność i jak radzi sobie z pługami 3 skibowymi polskimi no i co ważniejsze co sądzicie o tym traktorze ?
    • Przez BARTOLA
      witam niedawno kupiłem zetora 7011 i mam taki proble ze podczas orki traktor traci przyczepność i koła sie kopią. oranie jest jedna wielka katorgą. prosze o pomoc czy może byc tak ze z tyłu koła sa za duze i za szybko sie krecą i traktor traci przyczepność?
    • Przez MariuszGontarek
      Witam wszystkich,
       
      To mój pierwszy post na tym forum, jeśli jest nie w tymi miejscu gdzie trzeba proszę o przeniesienie.
      Od 5 dni jestem właścicielem Zetora 7011 (wczesniej Władimirec T25)
      Chcę wymienić w nim olej i wyczyścić tzw. bąka - tyle zalecił mi mechanik z którym kupowałem  ciągnik.
      Co powinienem zrobić/wymienić poza tym? (na co zwrócić uwagę?) Ciągnik jest zadbany - poprzedni właścicel robił wszystko na bieżąco.
      Dziękuję za ewentualne podpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj