Skocz do zawartości

Zdjęcie

brak apetytu u krowy

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ana_82

Ana_82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 maj 2016 - 11:46

brak apetytu u krowy

pytanie być może już było poruszane na forum tylko nie mogę nic odnaleźć konkretnego

a mianowicie młoda krowa nie chce skubać trawy na pastwisku, w oborze nie ma najmniejszego problemu gdy poda się tę samą trawę z tego samego pastwiska.

z poprzednimi krowami na tym samym pastwisku nie było problemów, czy to też zależy jaki gatunek krowy - matka owej krowy z początku skubała i nie wybrzydzała jednak przed sprzedażą na około kilka miesięcy wstecz zaprzestała skubania na zewnątrz 

czy to może być objaw choroby czy taki gatunek krowy ? 

może ktoś bardziej doświadczony udzielić mi odpowiedzi i naprowadzić na jakiś kierunek ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brak apetytu u krowy Dzisiaj, 09:01
  •  

#2 Share agrowiktor

agrowiktor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 maj 2016 - 18:13

brak apetytu u krowy

A czy ta krowa była już któryś dzień na pastwisku ? Jeżeli jest młoda to problemem jest zmiana zębów z mlecznych na stałe. Nie może uskubać bo ją bolą. Musisz trochę zaczekać aż zmienią się zęby. Miałem to samo

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Ana_82

Ana_82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 maj 2016 - 09:30

brak apetytu u krowy

dziękuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share oktawia1988

oktawia1988

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 11 maj 2016 - 21:30

brak apetytu u krowy

To taki gatunek krowy, :D nie gryzący i u mnie tez nie pijacy, bo jak wymieniają zeby, to jak pija z wiadra, to trzeba im nalewać po litrze, żeby się napily , bo jak maja cale wiadro z woda, to będą staly,  wylewaly, i ryczały ze 3 dni i się nie napija .   :lol: